Napisz do nas

  Marzy się Państwu poprawiająca komfort klimatyzacja? Mysłowice to jedno z miast na Śląsku, w którym prowadzimy sprzedaż, dobór, montaż i serwis instalacji klimatyzacyjnych. Profesjonalne rozwiązania, wśród których nie zabrakło klimatyzacji kanałowej, kasetowej i ściennej typu split, są dedykowane zarówno klientom, którzy poszukują urządzeń do swoich domów, jak i firmom chcącym zadbać o odpowiednie warunki w posiadanych przez nich biurach, serwerowniach lub większych obiektach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych dostępnych w WASO KLIM, pozwalających na zapewnienie pomieszczeniom odpowiedniej temperatury. Wśród nich znalazły się urządzenia od renomowanych, światowych producentów takich jak Mitsubishi Heavy, LG czy Sinclair.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Klimatyzacja WASO KLIM Mysłowice – serwis, montaż, przeglądy

  WASO KLIM może zaproponować montaż, przegląd i serwis klimatyzacji w Mysłowicach. Nasi pracownicy to wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy działają na rynku klimatyzacyjnym od wielu lat. Dobranie odpowiedniego rodzaju klimatyzacji do specyfiki danego pomieszczenia jest kluczowe, aby zapewnić systemowi maksymalną efektywność i uniknąć zwiększonego zapotrzebowania na energię, prowadzącego do podwyższenia rachunków.

  Właśnie dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z bezpłatnego doradztwa oraz darmowej wyceny oferowanej przez firmę WASO KLIM. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem udostępnionego w zakładce Kontakt formularza kontaktowego. Oferujemy Państwu usługi związane z klimatyzacją w Katowicach oraz na terenie całego Śląska.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  działająca klimatyzacja w domu

  Co zyskają Państwo dzięki współpracy z WASO KLIM w Mysłowicach? To przede wszystkim dostęp do urządzeń najlepszych światowych marek w konkurencyjnych cenach, profesjonalny dobór, rzeczowa wycena, a także fachowy montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – poznają Państwo wszystkie korzyści płynące ze współpracy z WASO KLIM! Zapraszamy!

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii