Napisz do nas

  Klientów z Mysłowic i okolic zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych dostępnych w WASO KLIM, pozwalających na zapewnienie pomieszczeniom odpowiedniej temperatury. Wśród nich znalazły się urządzenia od renomowanych, światowych producentów takich jak Mitsubishi Heavy, LG czy Sinclair.

  Klimatyzacja WASO KLIM Mysłowice – serwis, montaż, przeglądy

  Profesjonalne rozwiązania, wśród których nie zabrakło klimatyzacji kanałowej, kasetowej i ściennej typu split, są dedykowane zarówno klientom, którzy poszukują urządzeń do swoich domów, jak i firmom chcącym zadbać o odpowiednie warunki w posiadanych przez nich biurach, serwerowniach lub większych obiektach. Dodatkowo mieszkańcom Mysłowic i okolic firma WASO KLIM może zaproponować montaż, serwis i przegląd klimatyzacji przeprowadzane przez odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców.

  Dobranie odpowiedniego rodzaju klimatyzacji do specyfiki danego pomieszczenia jest kluczowe, aby zapewnić systemowi maksymalną efektywność i uniknąć zwiększonego zapotrzebowania na energię, prowadzącego do podwyższenia rachunków.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Właśnie dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z bezpłatnego doradztwa oraz darmowej wyceny oferowanej przez firmę WASO KLIM. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem udostępnionego w zakładce Kontakt formularza kontaktowego. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  działająca klimatyzacja w domu

  Wybierając WASO KLIM, zyskują Państwo:

  • Profesjonalny i bezpieczny montaż klimatyzacji,
  • Fachową obsługę i darmowe doradztwo,
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • Dostęp do nowoczesnych systemów od renomowanych producentów.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii