Napisz do nas

  Klimatyzacje są urządzeniami, z którymi coraz częściej można spotkać się zarówno w domach czy mieszkaniach, jak i biurach, serwerowniach czy obiektach takich, jak szpitale, szkoły, restauracje czy hotele. Nic w tym dziwnego – gwarantują one optymalną temperaturę podczas letnich upałów i pozwalają na ogrzanie wnętrza w sezonie jesienno-zimowym. W miejscach pracy przyczyniają się do zwiększenia wydajności pracowników i zagwarantowania im należytego komfortu i bezpieczeństwa, a w serwerowniach zapewniają odpowiednią do prawidłowego działania sprzętu temperaturę i wilgoć. Wysokiej jakości klimatyzację w Myszkowie oferuje firma WASO KLIM, która na rynku działa nieprzerwanie od 2006 roku. W naszym bogatym asortymencie mogą Państwo znaleźć klimatyzacje kanałowe, kasetowe oraz ścienne typu split.

  Klimatyzacja WASO KLIM Myszków – serwis, montaż, przeglądy

  Zakres działań naszej firmy oferuje między innymi montaż klimatyzacji w Myszkowie. Każdemu z klientów oferujemy bezpłatne doradztwo. Nasi eksperci pomogą Państwu w doborze rozwiązania dopasowanego zarówno do Państwa indywidualnych potrzeb, jak i specyfiki danego budynku. Tworzona przez nas wycena obejmuje koszty zarówno sprzętu, jak i montażu.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  WASO KLIM specjalizuje się także w serwisie klimatyzacji w Myszkowie. Jako że współpracujemy wyłącznie z ekspertami mającymi wieloletnie doświadczenie w branży, są oni w stanie pozbyć się zarówno drobnych, jak i nieco poważniejszych usterek. Zajmujemy się również serwisowaniem klimatyzacji. Zabieg ten ma na celu zapewnić jej 100% wydajność przez cały okres eksploatacji. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do wizyty w naszym biurze w Myszkowie lub do kontaktu telefonicznego czy mailowego. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii