Napisz do nas

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy WASO KLIM, która specjalizuje się w montażu klimatyzacji w Nowej Rudzie. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i właścicieli serwerowni czy obiektów takich, jak hotele, restauracje czy szpitale. Zakres oferowanych przez nas produktów jest niezwykle szeroki i obejmuje klimatyzacje kanałowe, ścienne typu split oraz kasetowe takich renomowanych marek, jak LG, Mitsubishi Heavy czy Sinclair. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2006 roku. Możemy poszczycić się gronem stałych, zaufanych klientów, którzy doceniają naszą terminowość, rzetelność i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Jesteśmy w stanie wykonać każdą, nawet najbardziej skomplikowaną realizację. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Regularnie podnoszą oni swoje kwalifikacje podczas różnego rodzaju branżowych szkoleń.

Klimatyzacja WASO KLIM Nowa Ruda – serwis, montaż, przeglądy

Przed rozpoczęciem montażu klimatyzacji w Nowej Rudzie, zachęcamy każdego z naszych klientów do skorzystania z bezpłatnego doradztwa. Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu w doborze rozwiązania dopasowanego zarówno do Państwa indywidualnych potrzeb, jak i specyfiki danego budynku. Specjalizujemy się zarówno w klimatyzacjach w mieszkaniach i domach lub biurach i serwerowniach.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zakres działań firmy WASO KLIM obejmuje także serwis klimatyzacji w Nowej Rudzie. Nasi eksperci są w stanie skutecznie usunąć zarówno drobną, jak i poważną usterkę. Zajmujemy się również przeglądami klimatyzacji, które mają na celu zapewnienie ich 100% efektywności przez cały okres eksploatacji. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i zakupu naszych klimatyzacji domowych czy biurowych! Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie