Napisz do nas

Wysokiej jakości, niezawodne, trwałe, estetyczne jednostki klimatyzacyjne to specjalizacja naszej firmy WASO KLIM, która zajmuje się montażem klimatyzacji na terenie Nowego Sącza. Zakres oferowanych przez nas produktów jest niezwykle szeroki i obejmuje między innymi klimatyzacje kasetowe, kanałowe oraz ścienne typu split. Oficjalnymi partnerami naszego przedsiębiorstwa są wyłącznie renomowane marki, jak LG, Mitsubishi Heavy czy Sinclair, których wyroby od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów z całego świata. Decydując się na zakup naszych klimatyzacji do biura czy domu, mogą Państwo mieć pewność, że posłużą one Państwu przez długi czas, a ich codzienna eksploatacja będzie czystą przyjemnością. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszej oferty – zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego czy wizyty w naszym biurze w Nowym Sączu.

Klimatyzacja WASO KLIM Nowy Sącz – serwis, montaż, przeglądy

WASO KLIM to firma, która działa na rynku od 2006 roku. W tym czasie udało nam się zrealizować setki zleceń zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Zajmujemy się montażem klimatyzacji w Nowym Sączu zarówno w domach, jak i biurach, serwerowniach, hotelach, restauracjach, szpitalach czy szkołach. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje podczas branżowych szkoleń.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zakres działań naszej firmy WASO KLIM obejmuje również serwis klimatyzacji w Nowym Sączu. Jesteśmy w stanie pozbyć się zarówno drobnych, jak i znacznie poważniejszych usterek w krótkim czasie. Zajmujemy się także przeglądami klimatyzacji do biura czy domu, które mają na celu zagwarantować ich 100% efektywność. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie