Napisz do nas

WASO KLIM to firma, która od 2006 roku zajmuje się montażem klimatyzacji w Nowym Targu. Posiadamy szerokie grono stałych klientów, które z roku na rok stopniowo się powiększa. Osoby, które zdecydowały się skorzystać z naszych usług doceniają naszą terminowość, rzetelność, profesjonalność oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Jesteśmy w stanie podjąć się każdej, nawet najbardziej skomplikowanej realizacji. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie klimatyzacji w mieszkaniach czy biurach, a co więcej – regularnie podnoszą oni swoje kompetencje podczas różnego rodzaju branżowych szkoleń. Oferta naszej firmy jest niezwykle rozbudowana. W asortymencie WASO KLIM znajdą Państwo między innymi klimatyzacje kasetowe, kanałowe oraz ścienne typu split. Oferujemy wyłącznie produkty od renomowanych marek takich, jak Mitsubishi Heavy, LG czy Sinclair.

Klimatyzacja WASO KLIM Nowy Targ – serwis, montaż, przeglądy

Każdego z Klientów WASO KLIM zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa. W jego ramach, nasi eksperci pomogą Państwu w wyborze idealnego rozwiązania dopasowanego zarówno do specyfiki danego budynku, jak i Państwa indywidualnych potrzeb. Oferujemy także darmową wycenę, która obejmuje koszt zarówno sprzętu, jak i montażu. W Nowym Targu montujemy klimatyzacje domowe, jak i do biura.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

WASO KLIM zajmuje się także montażem klimatyzacji do serwerowni, hoteli, restauracji, szkół czy szpitali. Zakres naszych działań obejmuje również serwis klimatyzacji w Nowym Targu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, nasi eksperci są w stanie poradzić sobie zarówno z drobną, jak i znacznie poważniejszą usterką. WASO KLIM zajmuje się także przeglądami, dzięki którym mogą się Państwo cieszyć w 100% sprawną klimatyzacją przez wiele lat. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie