Napisz do nas

  WASO KLIM jest firmą, która od 2006 roku zajmuje się montażem klimatyzacji w Nysie. Swoje usługi świadczymy zarówno osobom prywatnym, jak i właścicielom serwerowni, hoteli, restauracji, szpitali czy szkół. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć najwyższej jakości, nowoczesne, niezawodne i estetyczne klimatyzacje kasetowe, kanałowe oraz ścienne typu split. Oficjalnymi partnerami naszego przedsiębiorstwa są marki, jak między innymi Mitsubishi Heavy, LG czy Sinclair, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów z całego świata. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży, przed którymi nowoczesne klimatyzacje nie mają żadnych tajemnic. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do wizyty w naszym biurze w Nysie lub do kontaktu drogą mailową czy telefoniczną. Z chęcią rozwiejemy Państwa wątpliwości i pomożemy w doborze klimatyzacji idealnie dopasowanej do Państwa potrzeb.

  Klimatyzacja WASO KLIM Nysa – serwis, montaż, przeglądy

  Firma WASO KLIM może się poszczycić gronem stałych, zaufanych Klientów, którzy doceniają naszą rzetelność, terminowość oraz dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zatrudnieni przez nas pracownicy regularnie podnoszą swoje kompetencje poprzez udział w branżowych szkoleniach. Zakres naszych działań obejmuje między innymi montaż klimatyzacji do biur w Nysie. Tego typu urządzenia mają tam za zadanie zapewnić należyty komfort i bezpieczeństwo pracowników oraz przyczynić się do zwiększenia ich efektywności.

  Zajmujemy się również serwisem klimatyzacji w Nysie. Zatrudnieni przez nas eksperci są w stanie naprawić każdą, nawet najbardziej skomplikowaną usterkę. Przeprowadzają oni także przeglądu, dzięki którym mogą Państwo mieć pewność, że zakupiona przez Państwa klimatyzacja posłuży przez wiele lat, a jej codzienne użytkowanie będzie czystą przyjemnością. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

  FAQ

  Montowane przez WASO KLIM w Nysie nowoczesne systemy klimatyzacyjne to urządzenia wielofunkcyjne. Nie tylko gwarantują one optymalną temperaturę w sezonie letnim, lecz pozwalają również na skuteczne ogrzanie pomieszczenia w sezonie jesienno-zimowym. Nasze klimatyzacje przyczyniają się również do utrzymania wilgotności na optymalnym poziomie. Co więcej, urządzenia tego typu są w stanie skutecznie wentylować i filtrować, przyczyniając się do usuwania bakterii, kurzu, pleśni, grzybów, pyłków oraz dymu.

  Nasi eksperci chętnie pomogą Państwu wybrać z naszego bogatego asortymentu produkty idealnie dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. W ramach bezpłatnego doradztwa oraz wyceny, uwzględnią oni zarówno funkcje, jakie ma spełniać znajdująca się w mieszkaniu w Nysie klimatyzacja, jak i ilość oraz rodzaj dostępnych pomieszczeń. Nie bez znaczenia jest tutaj także wydajność oraz planowane miejsce montażu danego urządzenia.

  Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy WASO KLIM mogą mieć Państwo pewność, że zamontowana klimatyzacja będzie w pełni bezpieczna dla zdrowia użytkowników, skutecznie oczyszczając powietrze z bakterii, kurzu, pleśni oraz grzybów, które mogą się przyczyniać mogą do rozwoju różnego rodzaju przykrych dolegliwości.

  Aby mieć pewność, że zamontowana w Nysie klimatyzacja posłuży Państwu przez długi czas, należy zadbać o regularne jej serwisowanie. Taką czynność powinno się wykonywać minimum raz do roku, lecz jest to uzależnione od rodzaju danego budynku. W niektórych przypadkach zalecany odstęp pomiędzy serwisami to 6 miesięcy. Usługa tego typu stanowi sprawdzony sposób na to, by zapobiec awarii klimatyzacji.

  Podczas przeglądu, nasi eksperci sprawdzają zarówno działanie, jak i szczelność każdego z elementów składowych, a w razie konieczności – oczyszczają je. Nigdy nie należy rezygnować z tej usługi, jako że może się to przyczynić do rozwoju szeregu szkodliwych bakterii. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań odnośnie przeglądu klimatyzacji – zapraszamy do kontaktu.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii