klimatyzacja i wentylacja obiektów przemysłowych

Klimatyzacja obiektowa

Dostępna w ofercie WASO KLIM klimatyzacja obiektowa dedykowana jest przede wszystkim dużym sklepom, bankom, restauracjom, hotelom, szpitalom czy też szkołom, czyli wszystkim miejscom, w których liczy się zapewnienie maksymalnego komfortu na dużej powierzchni. Specjalistyczne rozwiązania dopasowane do specyficznych wymogów danych przestrzeni powinny łączyć w sobie niezawodność z energooszczędnością i brakiem szkodliwego wpływu na zdrowie osób, które każdego dnia odwiedzają wymienione obiekty. W WASO KLIM posiadamy systemy klimatyzacji obiektowej, dzięki którym stworzą Państwo idealne warunki w posiadanych wnętrzach.

Klimatyzacja obiektowa dedykowana sklepom, restauracjom i bankom

Najpopularniejsze rodzaje klimatyzacji obiektowej, które znakomicie sprawdzają się we wnętrzach sklepów, restauracji i banków, to klimatyzacja kasetonowa lub kanałowa dostępne w WASO KLIM w konkurencyjnych cenach. Oferowane rozwiązania umożliwiają zagwarantowanie klientom komfortowych warunków podczas zakupów i pobytu w obiektach, jednocześnie nie wpływając negatywnie na estetykę przestrzeni. Co więcej, dostępne w ofercie WASO KLIM systemy są łatwe w sterowaniu i indywidualnie dopasowywane do potrzeb danego pomieszczenia lub całego budynku. Klimatyzacja obiektowa pozwala także na zmniejszenie kosztów związanych z zapotrzebowaniem na energię.

klimatyzator do biura
klimatyzacja hali

Klimatyzacja dedykowana hotelom, szkołom i szpitalom

Podobnie jak w przypadku pozostałych obiektów, tak i klimatyzacja dedykowana hotelom, szkołom i szpitalom została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu gościom, uczniom i pacjentom maksymalnego komfortu przy jednoczesnym zachowaniu estetyki i możliwości bezproblemowego sterowania urządzeniami. Systemy klimatyzacji obiektowej dostępne w WASO KLIM to gwarancja optymalnej wysokości temperatury, wilgotności powietrza i jego ogólnej jakości. Nowoczesne rozwiązania wykonane z wysokiej jakości materiałów są nie tylko energooszczędne, ale także łatwe w eksploatacji i trwałe, co czyni je inwestycjami na długie lata.