Napisz do nas

Jako firma WASO KLIM zapraszamy mieszkańców Oławy do skorzystania z naszej wyspecjalizowanej oferty! Jesteśmy zespołem, który wyznacza trendy na rynku klimatyzacji i tym samym stale docieramy do coraz większej liczby klientów. Nasza oferta zapewnia kompleksową obsługę, od pomocy na etapie wstępnego zainteresowania, aż do chwili montażu klimatyzacji w Oławie oraz późniejszej konserwacji. Asortyment jest pełen najnowszych urządzeń klimatyzacyjnych firm – takich jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy, które są bezkonkurencyjne na rynku i niezawodne. Różne typy urządzeń; kanałowe, kasetowe oraz ścienne, zapewniają znakomite dopasowanie mocy do panujących warunków w pomieszczeniach. W firmie WASO KLIM oferujemy zarówno klimatyzacje domowe, jak i klimatyzacje do biur wszelkiego rodzaju oraz wielkości.

Klimatyzacja WASO KLIM Oława – serwis, montaż, przeglądy

Jesteśmy fachowcami w dziedzinie systemów klimatyzacji i z tego względu zajmujemy się ich dogłębnym oczyszczaniem, przeglądami okresowymi oraz konserwacją. Wszystkie te prace wykonujemy zarówno w ramach gwarancji, jak i już po jej wygaśnięciu. Równie ważna jest pomoc przed sprzedażą. Nasi wykwalifikowani pracownicy z chęcią udzielą na temat produktów wszelkich informacji. Wezmą pod uwagę metraż pomieszczeń, sposób ich użytkowania, a także inne, wpływające na wybór urządzenia parametry.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Co więcej, nasza firma podejmuje się także zleceń niestandardowych, takich jak montaż klimatyzacji w bardzo wymagających serwerowniach, lokalach gastronomicznych czy biurach o dużej powierzchni. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i z tego względu zapraszamy do kontaktu, w celu uzyskania darmowej wyceny! Jeśli jesteś mieszkańcem Oławy, to koniecznie skorzystaj z oferty WASO KLIM i zapewnij znakomite warunki pracy w lokalu firmowym lub wypoczynku w swoim domu. Nasi pracownicy pomogą Ci już na etapie początkowych pytań. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie