Napisz do nas

Firma WASO KLIM już od lat wiedzie prym w dziedzinie montażu oraz konserwacji systemów klimatyzacji i tym samym z chęcią prezentujemy nasze usługi także mieszkańcom Oleśnicy! Nasza firma powstała w 2006 roku i cieszy się pozytywną opinią, głównie dzięki wysokiej jakości obsłudze oraz ofercie najnowszych, a przy tym także niezawodnych, systemów klimatyzacji. W naszym asortymencie znajdziesz wyroby firm takich jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy, które zapewniają bezawaryjną pracę przez wiele lat. Wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania. Pomogą w doborze odpowiedniego modelu w stosunku do wielkości pomieszczenia, a także zapewnią wzorowy montaż klimatyzacji w Oleśnicy. Poza montażem i dystrybucją systemów klimatyzacji, wykonujemy także inne prace, wśród których warto wymienić serwis klimatyzacji Oleśnica, czyszczenie poszczególnych elementów oraz ich okresową konserwację.

Klimatyzacja WASO KLIM Oleśnica – serwis, montaż, przeglądy

Sprzęt, który posiadamy w naszej ofercie jest skierowany do wszystkich odbiorców, gdyż dysponujemy klimatyzacją kanałową, kasetową oraz ścienną. Mogą z nich korzystać osoby prywatne, które chcą posiadać klimatyzację domową, a także właściciele przedsiębiorstw, montując klimatyzację w biurze. Nie obawiamy się także nieszablonowych zleceń, takich jak montaż systemów mogących obniżyć temperaturę w pomieszczeniach takich jak serwerownie, sklepy wielkopowierzchniowe czy lokale gastronomiczne. Zapewniamy kompleksową obsługę, od momentu wstępnego zainteresowania, aż po czas upłynięcia gwarancji.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Nasza firma jest dla nas bowiem nie tylko biznesem, lecz także hobby. Tym samym stale doszkalamy pracowników, jak i zapewniamy im ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Firma WASO KLIM jest jedną z najlepszych na rynku, dlatego zapraszamy do kontaktu mieszkańców Oleśnicy, którym gwarantujemy znakomitą obsługę, wysoką jakość oferowanych urządzeń, a także pomoc pracowników na każdym etapie zamówienia. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie