Napisz do nas

  Jeśli mieszkasz w Olkuszu i poszukujesz dobrej jakości systemu klimatyzacji, to w firmie WASO KLIM mamy dla Ciebie znakomite rozwiązania! Dzięki naszej marce klimatyzacja w Olkuszu stała się przystępna cenowo i tym samym będzie mogła chłodzić zarówno pomieszczenia mieszkalne, jak i duże obiekty firmowe. Oferujemy między innymi produkty firm znanych w świecie klimatyzacji, takich jak Mitsubishi Heavy, LG czy Sinclair, które zapewniają wieloletnie i niezawodne działanie systemów bez obaw o występujące awarie. Firma WASO KLIM ponadto świadczy usługi dodatkowe, takie jak serwis klimatyzacji w Olkuszu, w ramach którego dokonamy wszelkich napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych. Wymiana zużytych komponentów zostanie przeprowadzona sprawnie i szybko i – co ważne – na oryginalnych częściach, takich jak filtry czy przewody.

  Klimatyzacja WASO KLIM Olkusz – serwis, montaż, przeglądy

  Klimatyzacja w Olkuszu to dla nas chleb powszedni. Długa obecność na rynku pozwoliła nam stworzyć najszerszy zakres usług, który umożliwia wdrożenie systemów klimatyzacji do obiektów wszelkiego rodzaju. Jeszcze kilka lat temu klimatyzacja domowa była oceniana jako kosztowna i niepewna, lecz w ostatnich latach ten trend zdecydowanie się odwrócił i wielu klientów decyduje się na zastosowanie klimatyzacji w mieszkaniu. Z zalet taniej klimatyzacji korzystają jednak przede wszystkim między innymi właściciele przedsiębiorstw, np. dużych biurowców.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Powietrze ochłodzone i osuszone przez klimatyzację do biura sprzyja wydajności pracy i zdecydowanie podnosi komfort wszystkich pracowników. Co ważne, firma WASO KLIM oferuje także montaż klimatyzacji w Olkuszu za pomocą nowoczesnych narzędzi, które zapewniają schludność efektu końcowego. Nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i dostosują wybór odpowiedniego urządzenia do kubatury pomieszczenia oraz strat cieplnych. Zapraszamy do darmowej wyceny! Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii