Napisz do nas

WASO KLIM to jedna z największych i zarazem najszybciej rozwijających się firm dystrybuujących oraz montujących urządzenia do klimatyzacji. Firma powstała w 2006 roku i postawiła na rozwój oraz polepszenie usług i zwiększenie asortymentu. Tym samym, zapraszamy do zapoznania się z systemami klimatyzacji w Opocznie. Oferujemy pełen zakres prac, w skład którego wchodzi wybór odpowiedniego urządzenia o właściwej mocy, wzorowy montaż klimatyzacji, także w Opocznie, oraz idące za tym dalsze serwisowanie. Bogaty asortyment urządzeń pozwala na zastosowanie klimatyzacji w mieszkaniu lub w biurze, co umożliwia wypoczynek lub pracę we właściwej temperaturze oraz wilgotności powietrza. Dysponujemy systemami klimatyzacji firm LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy w formie systemów kanałowych, kasetowych oraz ściennych.

Klimatyzacja WASO KLIM Opoczno – serwis, montaż, przeglądy

Nasz serwis klimatyzacji Opoczno zajmie się także każdą usterką i to zarówno w trakcie obowiązywania gwarancji, jak i już po jej upłynięciu. Profesjonalni pracownicy chętnie odpowiedzą na każde pytanie i pomogą zarówno w wyborze właściwego modelu o odpowiedniej mocy, jak i udzielą informacji bardziej praktycznych, które ułatwią korzystanie z systemu klimatyzacji w mieszkaniu lub w biurze. W systemy wyposażamy także miejsca bardziej wymagające – lokale gastronomiczne, serwerownie czy biura, a nawet placówki państwowe.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Montaż klimatyzacji w Opocznie wcale nie musi być drogi! W firmie WASO KLIM pracownicy wyceniają bowiem zakres prac bez dodatkowych opłat i z pewnością zaskoczą niską ceną oraz szybkim terminem realizacji. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz doskonałą pomoc, która zdecydowanie ułatwi wybór właściwego urządzenia, jak i jego opcji dodatkowych. Zapraszamy zatem do kontaktu i do zadawania pytań zarówno przez internet lub telefonicznie. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie