Napisz do nas

  Klimatyzacja do biura czy mieszkania wcale nie musi być kosztowna. Jako firma WASO KLIM już od 2006 roku dystrybuujemy, montujemy oraz serwisujemy systemy klimatyzacji. Bogaty asortyment najwyższej klasy produktów takich firm, jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy, pozwala nie tylko na montaż klimatyzacji w domu, lecz także w biurach i salonach kosmetycznych czy innych, bardzo wymagających pomieszczeniach. Nasze portfolio jest pełne także nieszablonowych realizacji, jak montaż klimatyzacji w serwerowniach, lokalach gastronomicznych czy przestrzeniach użytku publicznego. Wykonujemy pełen zakres prac związany z montażem i serwisowaniem klimatyzacji kanałowej, kasetowej oraz ściennej. Docieramy tym samym także do mieszkańców Orzesza! Poznaj koniecznie nasze rozwiązania i podejmij decyzję jeszcze dziś!

  Klimatyzacja WASO KLIM Orzesze – serwis, montaż, przeglądy

  Oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji w Orzeszu! Tym samym, w naszej firmie możesz zamówić nie tylko konkretny sprzęt, ale też zlecić montaż, który zostanie wykonany przez wykwalifikowanych fachowców. Firma WASO KLIM, poza dystrybucją i montażem, oferuje także serwis klimatyzacji w Orzeszu. W skład działań wchodzi okresowa konserwacja systemów, ich przeglądy oraz ewentualna wymiana konkretnych, zużytych elementów. Co więcej, umożliwiamy darmową wycenę i pomoc w doborze urządzeń oraz wszelkich, innych kwestiach.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Wydawało się kiedyś, że tania klimatyzacja nie istnieje. Wiele osób wychodziła z założenia, że klimatyzacja domowa lub klimatyzacja do biura nie może cechować się dużą dostępnością oraz łatwością montażu. Teraz jednak jest inaczej! Cena klimatyzacji w Orzeszu może być zachęcająca nie tylko dla właścicieli dużych firm, ale i dla klientów prywatnych. Zapraszamy do skorzystania z oferty WASO KLIM i do kontaktu oraz zadawania pytań, na które nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii