Napisz do nas

W firmie WASO KLIM dbamy o interes każdego klienta i tym samym chcemy z przyjemnością zaproponować klimatyzację w Ostrowie Wielkopolskim. W naszym sklepie poznasz jedynie wyselekcjonowany asortyment i urządzenia marek takich jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy. Są to firmy cenione w tej branży i od lat wyznaczają trendy na rynku. Duża liczba systemów pozwala na zastosowanie klimatyzacji w mieszkaniu oraz w biurach firmowych, lokalach gastronomicznych, a nawet w serwerowniach. Nie boimy się wyzwań i tym samym podejmujemy się praktycznie każdego zlecenia, mimo jego pozornych trudności. Oferujemy najlepsze i energooszczędne systemy klimatyzacji, a także udzielamy wszelkiej pomocy przed zamówieniem. Co więcej, nasi pracownicy są wyspecjalizowani i tym samym możemy przygotować darmową wycenę, w której zostaną wzięte pod uwagę takie kwestie, jak wielkość pomieszczeń, ich ilość oraz wszelkie oczekiwania i potrzeby.

Klimatyzacja WASO KLIM Ostrów Wielkopolski – serwis, montaż, przeglądy

Poza dystrybucją produktów zajmujemy się także pracami dodatkowymi. Wykonujemy montaż klimatyzacji w Ostrowie Wielkopolskim, w skład którego wchodzi perfekcyjne wymierzenie, profesjonalny montaż oraz pełna gwarancja na usługę. Naszym klientom w Ostrowie Wielkopolskim proponujemy także serwis klimatyzacji, który zapewnia doskonały stan całego systemu, nawet pomimo jego intensywnej eksploatacji. Okazuje się tym samym, że klimatyzacja w Ostrowie Wielkopolskim może być dostępna dla wszystkich!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Co ciekawe, tania klimatyzacja wcale nie musi cechować się gorszymi parametrami. W bogatej ofercie znajdziesz bowiem znakomite urządzenia o odpowiedniej mocy, które zapewnią wiele lat bezawaryjnego użytkowania w mieszkaniu, bądź lokalach firmowych i to w atrakcyjnej cenie. Dzięki firmie WASO KLIM klimatyzacja w Ostrowie Wielkopolskim może łączyć cechy niskich kosztów zakupu, montażu oraz serwisu, z doskonałą obsługą klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś! Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie