Napisz do nas

Klimatyzacja domowa jeszcze kilka lat temu wydawała się drogim i zbędnym wydatkiem. Teraz jednak jest inaczej. Wraz z pojawieniem się firmy WASO KLIM, klimatyzacja w Ostrowcu Świętokrzyskim stała się bardziej dostępna i tym samym może sobie na nią pozwolić zdecydowanie większa liczba osób. Oferujemy tanią klimatyzację do biura oraz do takich miejsc, jak lokale użytkowe, magazyny, salony kosmetyczne czy inne, bardziej wymagające pomieszczenia. W naszym asortymencie większość urządzeń została wyprodukowana przez firmy LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy, które cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku klimatyzacyjnym. Systemy kanałowe, kasetowe oraz ścienne zapewniają możliwość zastosowania klimatyzacji w praktycznie każdym miejscu, nawet w serwerowniach czy lokalach gastronomicznych. Ponadto, dokonujemy darmową wycenę wszelkich prac, a także pomagamy w wyborze właściwego urządzenia, biorąc pod uwagę metraż pomieszczenia oraz wyjściową temperaturę i wilgotność.

Klimatyzacja WASO KLIM Ostrowiec Świętokrzyski – serwis, montaż, przeglądy

Poza dystrybuowaniem urządzeń, oferujemy również serwis klimatyzacji w Ostrowcu Świętokrzyskim. W skład tych działań wchodzi okresowa inspekcja systemów, wymiana wyeksploatowanych elementów, a także konserwacja oraz czyszczenie filtrów. Co więcej, proponujemy również profesjonalny montaż klimatyzacji. Oferujemy zatem kompletny zakres naszych działań oraz pomoc na każdym etapie zamówienia. Nasi pracownicy są wyspecjalizowani i z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Okazuje się zatem, że cena klimatyzacji w Ostrowcu Świętokrzyskim wcale nie musi być wysoka! WASO KLIM, jako bardzo profesjonalna firma, oferuje już od 2006 roku najlepsze i najbardziej atrakcyjne rozwiązania, które umożliwią zastosowanie klimatyzacji nawet w mieszkaniu. Zapraszamy zatem do kontaktu i polecamy nasze produkty oraz usługi. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie