Napisz do nas

W firmie WASO KLIM oferujemy montaż klimatyzacji w Oświęcimiu! Z dumą prezentujemy ofertę, która sprosta wszelkim oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. W asortymencie naszej firmy znajdują się urządzenia najlepszych marek, takich jak LG, Sinclair czy Mitsubishi Heavy, które są cenione za ich trwałość, wydajność oraz energooszczędność. Specjalizujemy się we wszystkich pracach związanych z zagadnieniem klimatyzacji. Między innymi dokonujemy montażu klimatyzacji w Oświęcimiu za pomocą najlepszych narzędzi, które pozwalają na schludne mocowanie z ukrytymi miejscami montażowymi. Bogaty asortyment pozwala na wybór systemu klimatyzacji odpowiedniego do kubatury danego pomieszczenia oraz oczekiwań względem poboru energii. Nasi doradcy pomogą w wyborze klimatyzacji w Oświęcimiu i zdecydują o zastosowaniu właściwego systemu spośród technologii split, kanałowej oraz kasetowej.

Klimatyzacja WASO KLIM Oświęcim – serwis, montaż, przeglądy

Poza opcją montażu i ofertą bogatą w znakomite urządzenia, nasza firma funkcjonuje również jako serwis klimatyzacji w Oświęcimiu. Wymieniamy wszelkie zużyte elementy, sprawdzamy szczelność układu, a także uzupełniamy system w niezbędne, nowe filtry. Dzięki pracy jedynie na oryginalnych podzespołach, trwałość naszych rozwiązań jest liczona w długich latach intensywnej pracy, oczywiście pod warunkiem przestrzegania zasady mówiącej o maksymalnie 12-miesięcznej przerwie między serwisami.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Bardzo szeroki zakres usług pozwala nam na zastosowanie klimatyzacji do biur, które charakteryzują się dużymi wymaganiami względem mocy i zarazem energooszczędności. To ważne również w przypadku klimatyzacji domowej, która z kolei powinna być nie tylko oszczędna względem poboru energii elektrycznej, lecz także bardzo wydajna. Klimatyzacja w mieszkaniu kiedyś była oceniana jako zbędny wydatek, lecz okazuje się, że jej wpływ na zdrowie i komfort mieszkańców jest nieoceniony. Dzięki nam klimatyzacja w Oświęcimiu stała się dostępna dla wszystkich, skorzystaj jeszcze dziś! Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii