Napisz do nas

Firma WASO KLIM już od 2006 roku wyznacza trendy w branży klimatyzacyjnej. Stale poprawiamy jakość naszych usług i z tego względu poza dystrybucją, zajmujemy się także profesjonalnym montażem za pomocą najnowszych narzędzi, a także serwisowaniem urządzeń. Cechuje nas również atrakcyjna cena i terminowość zleconych prac. Tym samym, klimatyzacja w Pabianicach stanie się dostępna dla wszystkich! Wielu naszych klientów zastanawia się, czy klimatyzacja w mieszkaniu jest kosztowna w montażu oraz późniejszym użytkowaniu. Okazuje się, że nie! Nasi fachowcy doradzą podczas każdego etapu zamówienia i odpowiedzą na wszystkie postawione pytania, a także wybiorą energooszczędne, pewne i wysokojakościowe urządzenia. W ofercie znajdują się jedynie produkty najlepszych firm, takich jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy, które zapewniają wiele lat bezawaryjnej pracy.

Klimatyzacja WASO KLIM Pabianice – serwis, montaż, przeglądy

Oferowane w WASO KLIM systemy klimatyzacji dzielą się na modele typu split, modele kasetowe oraz ścienne. Wszystkie mają swoje zalety, lecz także wady, które warto wziąć pod uwagę dokonując zakupu. Pamiętajmy jednocześnie, że klimatyzacja do biura różni się znacząco od klimatyzacji domowej. Wymaga bowiem większej mocy i mniej istotne stają się koszty jej użytkowania, gdyż pracownicy korzystają z jej zalet jedynie przez kilka godzin dziennie.

Klimatyzacja kasetowa jest schludną i wydajną formą klimatyzacji. Montuje się ją bezpośrednio w konstrukcji sufitu podwieszanego. Jednostka główna, zwana kasetonem, rozprowadza chłodne powietrze dookoła i tym samym doskonale chłodzi całe otoczenie. Klimatyzacja kanałowa pozwala na zastosowanie jednego, bardzo wydajnego klimatyzatora, który może schłodzić kilka pomieszczeń za pomocą kanałów. Ostatnim systemem jest klimatyzacja ścienna. Ten rodzaj charakteryzuje się wysoką wydajnością, atrakcyjną w stosunku do pozostałych możliwości ceną oraz dużą gamą urządzeń. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

FAQ

Działanie klimatyzacji jest stosunkowo proste, szczególnie biorąc pod uwagę oferowane możliwości. Wtłoczone do klimatyzatora ciepłe powietrze jest chłodzone za pomocą czynnika chłodzącego, a później wydmuchiwane do konkretnego pomieszczenia za pomocą silnych wentylatorów.

Klimatyzację należy wybierać na podstawie oczekiwanych efektów. Najnowsze modele urządzeń klimatyzacyjnych cechują się ogromną mocą oraz niskim poborem energii i tym samym sprawdzą się zarówno w domach, jak i w biurach. Pamiętajmy jednak, że w biurze warto postawić na większą moc kosztem oszczędności energii, zaś w mieszkaniu odwrotnie. Klimatyzacja do biura działa pełną mocą jedynie przez kilka godzin na dobę, zaś w domu – praktycznie przez cały sezon letni.

Tak, jest wręcz prozdrowotna. Jest to zasługą systemu filtrów, które znakomicie usuwają z powietrza pyłki, drobne zanieczyszczenia oraz alergeny, przyczyniające się do rozwijania alergii. Klimatyzacja stanowi zatem nie tylko możliwość na większy komfort w domu czy w biurze, lecz także wpływa na znaczną poprawę stanu zdrowia. W społeczeństwie jednak w dalszym ciągu pokutuje przeświadczenie o złym wpływie klimatyzacji na zdrowie. To jednak na ten moment już przeszłość i przy nowoczesnych urządzeniach nie ma związku z rzeczywistością. Powietrze jest w trakcie chłodzenia także osuszane.

Nasza firma oferuje doskonały serwis klimatyzacji w Pabianicach. Wykonujemy wszelkie, związane z tą kwestią prace. Od konserwacji, poprzez przeglądy okresowe, aż do czyszczenia i wymiany poszczególnych, zużytych już elementów. Naszą pracę wykonujemy na częściach wysokiej klasy i tym samym zapewniamy o niezawodności zakupionych u nas produktów. Interwał między przeglądami okresowymi zależny jest od sposobu użytkowania klimatyzacji. W przypadku domowych systemów, można stosować przeglądy coroczne, zaś w przypadku dużych biur czy magazynów, czas ten skraca się do kilku miesięcy pracy.

Nieserwisowana klimatyzacja nie tylko nie wykonuje należycie swojej pracy, ale też przyczynia się do rozwijania chorób oraz alergii. Zapchane filtry i nieszczelny układ mogą wywołać wiele problemów. Warto wśród nich wymienić szybkie zużywanie się wszelkich komponentów wchodzących w skład urządzenia, a także rozwijanie grzybów oraz pleśni we wszystkich częściach układu.

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie