Napisz do nas

  Firma WASO KLIM zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych i nowoczesnych urządzeń klimatyzacyjnych od najpopularniejszych na świecie producentów. W ofercie posiadamy rozwiązania takich firm jak LG, Sinclair czy Mitsubishi Heavy dedykowane domom, biurom, serwerowniom i obiektom, np. lokalom gastronomicznym, bankom czy hotelom.

  Klimatyzacja WASO KLIM Piekary Śląskie – serwis, montaż, przeglądy

  Do skorzystania z naszej oferty dobierania klimatyzacji zapraszamy zarówno klientów indywidualnych z terenu Piekar Śląskich i okolic, jak i przedsiębiorstwa, którym zależy na zapewnieniu pomieszczeniom i budynkom optymalnej jakości powietrza, jego odpowiedniej temperatury i wilgotności. Nie tylko dostarczamy klimatyzację kasetową, ścienną typu split i kanałową, ale także zapewniamy ich profesjonalny montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz okresowe przeglądy w Piekarach Śląskich.

  Specjaliści z firmy WASO KLIM podchodzą indywidualnie do potrzeb każdego klienta, dokonując profesjonalnego doboru właściwych urządzeń i ich mocy chłodniczej, a także pomagając w odpowiednim rozmieszczeniu systemu klimatyzacyjnego.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z możliwości wykonania bezpłatnej wyceny montażu danego sprzętu oraz darmowego doradztwa przeprowadzanego przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników na terenie Piekar Śląskich i w okolicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego! Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Serwis klimatyzatora

  Klientów z Piekar Śląskich i pobliskich miejscowości zachęcamy do skorzystania z oferty profesjonalnego montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Dlaczego to właśnie z usług WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Współpracujemy ze światowymi, renomowanymi producentami systemów klimatyzacji,
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i szerokie grono odpowiednio wykwalifikowanych pracowników,
  • Oferujemy atrakcyjne ceny nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań,
  • Gwarantujemy wysoką jakość usług i terminowość.

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  katalogi klimatyzatorów
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii