Napisz do nas

Dzięki firmie WASO KLIM, klimatyzacja w Piotrkowie Trybunalskim jest dostępna dla wszystkich! Nasza firma działa nieprzerwanie od 2006 roku i stale się rozwija. Oferujemy znakomite urządzenia takich marek, jak Sinclair, LG oraz Mitsubishi Heavy, które cechują się energooszczędnością oraz zwiększoną wydajnością. Dzięki dużej liczbie systemów do wyboru możemy zaoferować nie tylko klimatyzację domową, ale też klimatyzację do biura czy lokali użytkowych. Poza handlem detalicznym produktami z tej branży, oferujemy także inne usługi. Zlecisz u nas montaż klimatyzacji, w skład którego wchodzi dokładne wymierzenie, instalacja poszczególnych elementów oraz profesjonalne wykonanie zleconej pracy, a także serwis klimatyzacji w Piotrkowie Trybunalskim.

Klimatyzacja WASO KLIM Piotrków Trybunalski – serwis, montaż, przeglądy

Wielu osobom wydaje się, że klimatyzacja domowa to duży wydatek oraz wysokie koszty eksploatacyjne. Owszem, jeszcze kilka lat temu sprężarki klimatyzacji oraz całe oprzyrządowanie było zdecydowanie droższe niż teraz. Aktualne czasy jednak zupełnie zmieniły pogląd na tę kwestię. Teraz klimatyzacja do biura to tylko niewielki wycinek systemów codziennie montowanych przez firmę WASO KLIM. Proponujemy także darmową wycenę przez naszych pracowników, którzy wezmę pod uwagę takie kwestie, jak wielkość pomieszczeń, ich przeznaczenie oraz informacje dodatkowe.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

W firmie WASO KLIM nie obawiamy się trudnych zleceń, gdyż nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania. Nasi pracownicy są wyspecjalizowani w tej dziedzinie i potrafią wykonać wszystkie prace związane z wyborem elementów, montażem całego systemu oraz jego późniejszą konserwacją, zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i już po jego upłynięciu. Jeśli jesteś mieszkańcem Piotrkowa Trybunalskiego, to koniecznie skorzystaj z naszej znakomitej oferty jeszcze dziś! Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie