Napisz do nas

Firma WASO KLIM oferuje wysokojakościowe systemy klimatyzacji w całym kraju, w tym także w Prudniku. Mogłoby się wydawać, że klimatyzacja domowa to zagadnienie dla większości osób trudne i bardzo kosztowne w realizacji. Okazuje się jednak, że jest zupełnie odwrotnie. Klimatyzacja w mieszkaniu staje się bowiem nie tylko modna, ale też sprzyja zdrowiu oraz komfortowi domowników. W naszej firmie znajdziesz tylko wyselekcjonowane urządzenia firm Sinclair, Mitsubishi Heavy oraz LG, które słyną na rynku ze swojej trwałości i oszczędności energetycznej. Poza dystrybucją, oferujemy również serwis klimatyzacji w Prudniku, w skład którego wchodzi czyszczenie poszczególnych elementów, przeglądy okresowe oraz konserwacja. Jednak to nie wszystko, gdyż proponujemy także montaż klimatyzacji w Prudniku, w sposób zgodny z najnowszą specyfikacją producenta.

Klimatyzacja WASO KLIM Prudnik – serwis, montaż, przeglądy

W naszej kadrze pracują jedynie fachowcy w swojej dziedzinie i tym samym świadczone przez WASO KLIM usługi są na najwyższym poziomie. Wszyscy chętnie udzielą informacji na temat oferowanych systemów, a także zaproponują darmową wycenę, biorąc pod uwagę specyfikę pomieszczeń, ich wielkość oraz oczekiwania klienta względem temperatury i wilgotności powietrza. Pracownicy są także w stanie pomóc w wyborze rodzaju klimatyzacji spośród systemów kasetowych, kanałowych oraz ściennych typu split.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Dzięki firmie WASO KLIM, klimatyzacja w Prudniku może być dostępna dosłownie dla wszystkich. Atrakcyjne ceny, wysoka jakość obsługi klienta, a także znakomity asortyment pozwalają na oferowanie jedynie najlepszych, a zarazem najtańszych rozwiązań. Tania klimatyzacja wcale nie musi być gorsza niż jej drogie odpowiedniki. Poznaj koniecznie naszą ofertę i skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Nasi pracownicy udzielą wszelkich informacji na temat prezentowanej oferty. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie