przegląd klimatyzacji

Przegląd klimatyzacji

Oprócz serwisowania klimatyzacji ważny jest również regularny przegląd urządzenia, aby zapewnić jego efektywną pracę oraz poprawić drobne parametry, które mogą odstawać. Taki obowiązkowy przegląd powinien odbywać się minimum 2 razy do roku. Firma WASO KLIM oferuje poprzez swoich specjalistów profesjonalną obsługę przeglądu urządzeń klimatyzacyjnych. Wystarczy tylko zadzwonić lub napisać, a w umówionym terminie zjawi się wyznaczony specjalista, który korzystając ze swojego doświadczenia i nabytej wiedzy, dokona inspekcji systemu, a także wprowadzi poprawki do lekko odstających od normy parametrów. Po wszystkim zostanie wystawione zaświadczeniu o dokonaniu obowiązkowego przeglądu. Dzięki takiej usłudze będą mogli się Państwo cieszyć cały czas skutecznie działającym systemem klimatyzacyjnym.

Jakie urządzenia podlegają przeglądowi?

Nie ma znaczenia, czy klimatyzacja została kupiona i zamontowana w innej firmie. WASO KLIM podchodzi do wszystkich wezwań jednakowo i tak samo profesjonalnie. Każdy klient jest tak samo ważny dla WASO KLIM. Dlatego, jeżeli jeszcze jakieś urządzenie nie miało koniecznego przeglądu, to warto, żeby Państwo o nie zadbali. Dzięki temu nie trzeba tracić dodatkowych pieniędzy na poważne awarie, które znacznie mogą uszczuplić portfel. Profesjonalny przegląd klimatyzacji to uniknięcie przykrych niespodzianek, jakie mogą wyniknąć z wielu lat zaniedbań i braku opieki przez doświadczonego specjalistę.

odgrzybianie klimatyzacji
działająca klimatyzacja w domu

Czym się zajmie specjalista

Jakie czynności podejmują specjaliści od WASO KLIM podczas przeglądu klimatyzatora? Najważniejsze będzie sprawdzenie czystości filtrów w systemie i zmierzenie wysokości ciśnienia w całym układzie. W dalszej kolejności nasz pracownik skontroluje, czy nie występują jakieś nieszczelności we wszystkich urządzeniach oraz dokona koniecznej dezynsekcji, a także odgrzybiania wszystkich elementów klimatyzatora. Tych kilka czynności pozwoli na dalszą bezproblemową pracę całego systemu.