Napisz do nas

  WASO KLIM to jedna z największych firm w dziedzinie systemów klimatyzacji. Corocznie wprowadzamy do oferty nowe, ciekawe rozwiązania i tym samym zwiększamy zasięg naszych usług. Oferujemy również klimatyzację w Pszczynie oraz inne usługi w tej branży. Na rynku jesteśmy obecni już od 2006 roku i z tego względu posiadamy duże doświadczenie w branży oraz znakomite rozeznanie na rynku. Dlatego w naszym asortymencie spotkasz jedynie wyselekcjonowane produkty takich firm, jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy, które wzorowo spełniają swoje zadania w każdych warunkach. Klimatyzacja do biura to bardzo komfortowe rozwiązanie i tym samym wiele osób zastanawia się, czy klimatyzacja domowa jest kosztowna i przy tym także droga w utrzymaniu. Okazuje się, że nie! Klimatyzacja w mieszkaniu może zupełnie zmienić odczuwanie komfortu domowników, a także cechuje się w firmie WASO KLIM niską, w stosunku do możliwości ceną.

  Klimatyzacja WASO KLIM Pszczyna – serwis, montaż, przeglądy

  Poza dystrybucją urządzeń oferujemy także inne usługi, takie jak montaż klimatyzacji w Pszczynie z użyciem aktualnej technologii i ze zwróceniem szczególnej uwagi na schludność wykonania. Nasz serwis klimatyzacji Pszczyna jest jednym z najlepszych, gdyż korzystamy jedynie z najnowszych zdobyczy techniki klimatyzacyjnej. Dokonujemy przeglądów okresowych, wymieniamy zużyte elementy na nowe, a także czyścimy filtry oraz przewody. Tania klimatyzacja cechuje się także kosztami użytkowania, które w firmie WASO KLIM są zdecydowanie najniższe.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Cena klimatyzacji w Pszczynie wcale nie musi być wysoka. Wychodzimy bowiem naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy jedynie najlepsze produkty w atrakcyjnej cenie. Nasi wykwalifikowani pracownicy z chęcią udzielą porad, a także darmowej wyceny na podstawie szczegółowych informacji o przeznaczeniu pomieszczeń czy oczekiwanej temperaturze. Co więcej, nie obawiamy się także wymagających zleceń, w tym również tych trudnych, jak montaż klimatyzacji w biurze o dużej powierzchni czy lokali gastronomicznych wszelkiego rodzaju. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta jeszcze dziś! Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii