Napisz do nas

  WASO KLIM to jedna z największych firm w dziedzinie systemów klimatyzacji. Pszczyna to jedno z miast, w którym działamy prężnie już od niemal dwudziestu lat. Corocznie wprowadzamy do oferty nowe, ciekawe rozwiązania i tym samym zwiększamy zasięg naszych usług. Mamy duże doświadczenie w branży oraz znakomite rozeznanie na rynku. Dlatego w naszym asortymencie spotkasz jedynie wyselekcjonowane produkty takich firm, jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy, które wzorowo spełniają swoje zadania w każdych warunkach. Naszym klientom zapewniamy klimatyzację do biura, która w dużym stopniu poprawia komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Tym samym wiele osób zastanawia się, czy klimatyzacja domowa jest kosztowna i przy tym także droga w utrzymaniu. Okazuje się, że nie! Montaż klimatyzacji w mieszkaniu nie wiąże się z tak dużym wydatkiem, jak jeszcze kilka lat temu. Szczególnie w firmie WASO KLIM charakteryzuje się niską ceną.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Klimatyzacja WASO KLIM Pszczyna – serwis, montaż, przeglądy

  Poza dystrybucją urządzeń oferujemy także inne usługi, takie jak montaż klimatyzacji w Pszczynie. Pracujemy wyłącznie na urządzeniach najwyższej jakości od renomowanych producentów. Nasi doświadczeni pracownicy ponad wszystko stawiają jak najlepsze wykonanie oraz zadowolenie klientów. W razie jakichkolwiek problemów z urządzeniem oferujemy także serwis klimatyzacji w Pszczynie. Dokonujemy przeglądów okresowych, wymieniamy zużyte elementy na nowe, a także czyścimy filtry oraz przewody.

  Cena klimatyzacji w Pszczynie wcale nie musi być wysoka. Wychodzimy bowiem naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy jedynie najlepsze produkty w atrakcyjnej cenie. Nasi wykwalifikowani pracownicy z chęcią udzielą porad, a także darmowej wyceny na podstawie szczegółowych informacji o przeznaczeniu pomieszczeń czy oczekiwanej temperaturze. Co więcej, nie obawiamy się także wymagających zleceń, w tym również tych trudnych, jak montaż klimatyzacji w biurze o dużej powierzchni czy lokali gastronomicznych wszelkiego rodzaju. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta jeszcze dziś! Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach i w wielu innych miejscowościach na Śląsku.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego warto z nami współpracować? Zapewniamy konkurencyjne ceny klimatyzacji od najlepszych dostawców. Nasi klienci otrzymują od nas fachową pomoc i bezpłatne doradztwo wraz z wyceną.

  Oferujemy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji w Pszczynie. Zapraszamy do kontaktu!

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii