Napisz do nas

  Prezentujemy ofertę firmy WASO KLIM, która na pierwszym miejscu stawia dobro klientów oraz zadowolenie z naszych usług. Oferujemy klimatyzację w Pyskowicach oraz wszelkie usługi dodatkowe. W asortymencie naszej marki znajdują się między innymi znakomite urządzenia firm, takich jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy, które są cenione za ich rewelacyjne rozwiązania techniczne oraz niski poziom poboru energii podczas pracy. Ponadto oferujemy również inne usługi dodatkowe, takie jak montaż klimatyzacji w Pyskowicach dokonywany za pomocą najlepszych narzędzi przez wyspecjalizowanych fachowców. Najwyższa klasa urządzeń oferowanych w naszej firmie pozwala na zastosowanie systemów kasetowych, ściennych split oraz kanałowych, które pełnią różne funkcje. Dzięki naszej firmie klimatyzacja w Pyskowicach jest tańsza i przystępna dla wszystkich odbiorców.

  Klimatyzacja WASO KLIM Pyskowice – serwis, montaż, przeglądy

  Poza dystrybucją urządzeń najwyższej klasy, nasza firma zajmuje się także usługami dodatkowymi. Działamy między innymi jako serwis klimatyzacji w Pyskowicach i dokonujemy napraw zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i już po jego upływie. Stosujemy jedynie oryginalne części zamienne i staramy się, by każdy system klimatyzacji działał jak najlepiej przez cały okres eksploatacji. Dlatego dużą uwagę przywiązujemy do szczelności przewodów oraz jakości stosowanych filtrów, a także do profesjonalnego wykonania usługi.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Z przyjemnością zamontujemy zarówno klimatyzację do biura, jak i klimatyzację domową, które dość znacznie się od siebie różnią zarówno poziomem poboru mocy, jak i oferowaną wydajnością. Jeszcze kilka lat temu klimatyzacja do domu była oceniana jako kosztowna w montażu i droga w utrzymaniu. Z WASO KLIM jest inaczej! Dzięki naszej firmie klimatyzacja jest tania i dostępna dla praktycznie każdej gałęzi gospodarki oraz dla właścicieli domów i mieszkań. Poznaj naszą ofertę klimatyzacji w Pyskowicach i skorzystaj z darmowej wyceny przez naszych specjalistów. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii