Napisz do nas

  Klimatyzacja domowa może się wydawać drogim rozwiązaniem, na które mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Okazuje się jednak, że to zupełnie nieprawdziwa teoria! W firmie WASO KLIM oferujemy klimatyzację w Raciborzu, w atrakcyjnej cenie i jednocześnie wysokiej jakości. Asortyment naszej firmy składa się głównie z produktów firm, takich jak LG, Mitsubishi Heavy oraz Sinclair, które cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją niezawodność oraz energooszczędność. Oferujemy cały szereg usług, w tym montaż klimatyzacji do biura oraz do pomieszczeń o podwyższonych wymogach – lokale gastronomiczne, gabinety kosmetyczne czy lekarskie. Modna staje się również klimatyzacja w mieszkaniu, która cechuje się atrakcyjną ceną oraz niskim poborem energii. Jednak poza dystrybucją produktów, zajmujemy się również usługami powiązanymi.

  Klimatyzacja WASO KLIM Racibórz – serwis, montaż, przeglądy

  Z naszą firmą WASO KLIM montaż klimatyzacji w Raciborzu będzie samą przyjemnością dla obu stron! Podchodzimy do niego z należytą starannością, pozostawiając w efekcie schludne połączenia oraz dobrze ukryte miejsca montażowe. Również nasz serwis klimatyzacji w Raciborzu jest jednym z najnowocześniejszych. Pracujemy na doskonałym sprzęcie i tym samym oferujemy czyszczenie klimatyzacji, przeglądy okresowe oraz konserwację. Wszystkie te usługi wykonujemy zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i już po jej upływie.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Jako firma WASO KLIM pracujemy nieprzerwanie od 2006 roku i tym samym jesteśmy jedną z największych firm w tej branży na rynku. Stale jednak poprawiamy jakość naszych usług, zatem z chęcią oferujemy doskonały serwis, za niewygórowaną cenę. Cena klimatyzacji w Raciborzu dzięki nam znacznie spadnie i tym samym może sobie na nią pozwolić dosłownie każdy. Od właściciela niewielkiego mieszkania, aż po zarządcę dużych lokali gastronomicznych czy serwerowni. Zapraszamy zatem do kontaktu oraz do uzyskania darmowej wyceny. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii