Napisz do nas

  Klimatyzacja domowa może się wydawać drogim rozwiązaniem, na które mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Okazuje się jednak, że to zupełnie nieprawdziwa teoria! W firmie WASO KLIMoferujemy wysokiej jakości klimatyzację w Raciborzu w atrakcyjnej cenie. Asortyment naszej firmy składa się głównie z produktów firm, takich jak LG, Mitsubishi Heavy oraz Sinclair. Urządzenia te cieszą się dużą popularnością i uznaniem wśród klientów oraz monterów ze względu na swoją niezawodność i energooszczędność. Oferujemy wiele usług, w tym montaż klimatyzacji do biura oraz do pomieszczeń o podwyższonych wymogach – lokale gastronomiczne, gabinety kosmetyczne czy lekarskie. Modna staje się również klimatyzacja w mieszkaniu, która cechuje się atrakcyjną ceną oraz niskim poborem energii. Jednak poza dystrybucją produktów, zajmujemy się również usługami powiązanymi.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Klimatyzacja WASO KLIM Racibórz – montaż, serwis i przeglądy

  Z naszą firmą WASO KLIM montaż klimatyzacji w Raciborzu będzie samą przyjemnością dla obu stron! Podchodzimy do niego z należytą starannością, pozostawiając w efekcie schludne połączenia oraz dobrze ukryte miejsca montażowe. Również nasz serwis klimatyzacji w Raciborzu jest jednym z najnowocześniejszych. Pracujemy na doskonałym sprzęcie i tym samym oferujemy czyszczenie klimatyzacji, przeglądy okresowe oraz konserwację. Wszystkie te usługi wykonujemy zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i już po jej upływie.

  Jako firma WASO KLIM pracujemy nieprzerwanie od 2006 roku i tym samym jesteśmy jedną z największych firm w tej branży na rynku. Stale jednak poprawiamy jakość naszych usług, zatem z chęcią oferujemy doskonały serwis, za niewygórowaną cenę. Cena klimatyzacji w Raciborzu dzięki nam znacznie spadnie i tym samym może sobie na nią pozwolić dosłownie każdy. Od właściciela niewielkiego mieszkania, aż po zarządcę dużych lokali gastronomicznych czy serwerowni. Zapraszamy zatem do kontaktu oraz do uzyskania darmowej wyceny. Wykonujemy również serwis klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  WASO KLIM w Raciborzu – dlaczego warto?

  Mamy za sobą ogromne doświadczenie na rynku, wiele realizacji oraz szerokie grono zadowolonych klientów. Wszystko to sprawiło, że jesteśmy rozpoznawalną i znaną firmą na rynku klimatyzacji w Raciborzu i całym Śląsku. Każdego roku wykonujemy mnóstwo realizacji zarówno u klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Montujemy klimatyzacje ścienne split, multisplit, ale również kasetonowe czy sufitowe. Zajmujemy się każdym przypadkiem i planujemy instalacje zarówno w nowych, jak i istniejących budynkach. Dlaczego to właśnie nam warto zlecić montaż klimy w Raciborzu? Korzyści współpracy z WASO KLIM to:

  • bezpłatna wycena,
  • profesjonalny, darmowy dobór urządzeń do danego miejsca,
  • najnowocześniejszy sprzęt oraz doświadczeni fachowcy,
  • klimatyzacja znanych i cenionych firm w atrakcyjnych cenach,
  • konkurencyjny koszt klimatyzacji w Raciborzu,
  • kompleksowe podejście: od wyceny, przez montaż, serwis oraz regularne przeglądy,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Zrealizowaliśmy projekty klimatyzacji w wielu budynkach, między innymi budynkach biurowych w Katowicach czy też Chorzowie. Jeśli chcą Państwo dołączyć do grona zadowolonych klientów – serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii