Napisz do nas

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą WASO KLIM! Firmy, która wyznacza trendy na rynku klimatyzacji. Oferujemy najwyższej jakości klimatyzację w mieście Radlin, która charakteryzuje się doskonałą jakością i najwyższym poziomem niezawodności. W asortymencie znajdują się bowiem jedynie wyselekcjonowane urządzenia sprawdzonych marek, takich jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy . Modele dostępne są w systemach kasetowych, kanałowych oraz ściennych typu split. Poza bogatą ofertą urządzeń, nasza firma oferuje również usługi dodatkowe, a w nich między innymi montaż klimatyzacji w Radlinie, dokonywany za pomocą specjalistycznych narzędzi przez pracowników o bardzo wysokich kwalifikacjach i znajomości branży klimatyzacji. Działamy także jako serwis klimatyzacji w Radlinie. Dokonujemy wszelkich napraw związanych z działaniem systemów i wykorzystujemy do tego celu jedynie oryginalne części, o najwyższej trwałości.

Klimatyzacja WASO KLIM Radlin – serwis, montaż, przeglądy

Nasza firma cieszy się znakomitymi opiniami, gdyż docieramy swoją ofertą do praktycznie każdej gałęzi gospodarki, a nawet do prywatnych właścicieli. Klimatyzacja domowa, oceniana jeszcze kilka lat temu jako zbędny wydatek, jest teraz fantastycznym sposobem na obniżenie temperatury w domu, zmniejszenie wilgoci zawieszonej w powietrzu oraz usunięcie bakterii i zarodników grzybów.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Klimatyzacja w mieszkaniu to także znakomity sposóļ na poprawę zdrowia dla osób borykających się z chorobami płuc. Dla właścicieli dużych obiektów, oferujemy jednostki o potężnej wydajności, które sprawdzą się jako klimatyzacja do biura. Takie urządzenia pozwalają na stałą filtrację wielu litrów powietrza i znaczne obniżenie temperatury mimo przebywania wielu osób w jednym pomieszczeniu. Dzięki naszej firmie, klimatyzacja w Radlinie jest teraz zdecydowanie bardziej przystępna. Tania klimatyzacja może zwiększyć komfort w każdym pomieszczeniu. Zapraszamy do kontaktu! Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie