Napisz do nas

Z firmą WASO KLIM, klimatyzacja w Radomiu okaże się dostępna dla wszystkich! Marka istnieje od 2006 roku i stale poprawiamy jakość oraz ilość świadczonych przez nas usług. Oferujemy klimatyzację domową, która cechuje się atrakcyjną ceną oraz niskimi kosztami eksploatacyjnymi, a także klimatyzację do biura, która polega na zapewnieniu dużej wydajności. Poza typowymi rozwiązaniami, mamy także portfolio pełne prac nietypowych, takich jak montaż klimatyzacji w serwerowniach, w magazynach i halach wielkopowierzchniowych, a także w wymagających lokalach gastronomicznych. Klienci mogą skorzystać z darmowej, fachowej wyceny, podczas której zostaną wzięte pod uwagę takie kwestie, jak wielkość pomieszczeń, pobór energii czy sposób montażu. Dystrybuujemy klimatyzacje znanych firm LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy, które zapewniają wiele lat bezawaryjnego użytkowania.

Klimatyzacja WASO KLIM Radom – serwis, montaż, przeglądy

Podczas wyboru właściwej klimatyzacji do domu powinniśmy patrzeć głównie na energooszczędność, wydajność chłodniczą oraz walory estetyczne. Warto, by wszystkie te cechy dobrze ze sobą współgrały. Spowoduje to, że klimatyzacja domowa będzie zapewniała doskonały komfort, przy minimalnych kosztach eksploatacyjnych. Klimatyzacja w Radomiu, także ta domowa, jest specjalnością firmy WASO KLIM.

Klimatyzacja do biura powinna zapewniać bardzo dużą wydajność oraz, w miarę możliwości, także dobrą oszczędność energii. Zazwyczaj jest używana w pomieszczeniach dużych, gdzie jednocześnie przebywa wielu pracowników, którzy w dodatku często otwierają drzwi i tym samym cyrkulują powietrze z zewnątrz. Warto w tej sytuacji także pamiętać o tym, że klimatyzacja do biura jest włączona jedynie podczas pracy, co skutecznie zmniejsza koszty jej użytkowania. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

FAQ

Klimatyzacja działa na stosunkowo prostej zasadzie. Wciągane przez nią powietrze jest przeprowadzane przez czynnik chłodzący, który obniża jej temperaturę. Wysoka temperatura pobrana z ciepłego powietrza jest wydalana na zewnątrz budynku. Systemy klimatyzacji potrafią także ogrzewać powietrze zimą, a przy tym także je oczyszczać, osuszać i pozbawiać wszelkich czynników chorobotwórzych oraz alergicznych.

Dobra klimatyzacja to taka, która spełnia swoje zadanie w perfekcyjny sposób. Zadbajmy zatem o jej dobrą moc w stosunku do wielkości pomieszczenia oraz wymogów. Klimatyzacje o mniejszej mocy są tańsze w zakupie i montażu, lecz nie spełnią dostatecznie dobrze swoich zadań w dużych pomieszczeniach. Z kolei mocne urządzenia klimatyzacyjne zapewniają dużą wydajność, lecz kosztem wyższej ceny zakupu i ewentualnej instalacji. Pracownicy WASO KLIM chętnie pomogą i wybiorą wraz z klientem idealny model.

Klimatyzacja jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia! Nowoczesne systemy klimatyzacji są wyposażone w filtry, są także w pełni szczelne i zapewniają wiele korzyści. Poza oczywiście obniżeniem temperatury, klimatyzacja osusza także powietrze oraz podczas pracy ciągle je filtruje. Powoduje to wyeliminowanie z niej większości alergenów oraz groźnych zanieczyszczeń, takich jak bakterie czy grzyby. Często klimatyzacja jest zalecana w przypadku alergików – jest wtedy w stanie znacznie pomóc osobom cierpiącym na alergie.

WASO KLIM oferuje również serwis klimatyzacji w Radomiu. W jego skład wchodzą wszelkie czynności związane z utrzymaniem systemu klimatyzacji w dobrym stanie, w tym czyszczenie komponentów, wymiana wyeksploatowanych części, a także konserwacja istotnych podzespołów. Wszelkie naprawy wykonujemy zarówno w trakcie obowiązywania gwarancji, jak i już po jej upłynięciu. Czynności serwisowe powinno się wykonywać wedle zaleceń producenta. Jednak przyjmuje się, że przegląd warto wykonać minimum 1 raz do roku. Pozwoli to na dobre utrzymanie klimatyzacji i sprawne wykonywanie przez nią pracy.

Nieserwisowana klimatyzacja nie tylko gorzej wykonuje swoją pracę, lecz także pobiera więcej prądu, a także nie oczyszcza powietrza. Wewnątrz modeli przy zbyt długim okresie między serwisowaniem tworzą się grzyby oraz roztocza, które mogą u mieszkańców czy pracowników wywołać ogromne problemy zdrowotne. Urządzenie przez zapchany filtr musi także wykonać więcej pracy i tym samym pobiera znacznie większą ilość prądu.

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie