Napisz do nas

  Nasza firma WASO KLIM zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisowaniem systemów klimatyzacji. W ofercie posiadamy jedynie najlepsze urządzenia firm LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy, które cieszą się na rynku dużą popularnością ze względu na niezawodność oraz energooszczędność. Systemy kasetowe, ścienne i kanałowe, zapewniają doskonałe efekty w pomieszczeniach każdego rodzaju. Co więcej, dzięki naszej firmie klimatyzacja w Radomsku będzie zdecydowanie tańsza i przy tym bardziej przystępna dla wszystkich klientów! Poznaj koniecznie ofertę już dziś i skorzystaj z darmowej wyceny dokonanej przez naszych pracowników. Wezmą oni pod uwagę wszelkie zmienne, jak i specyfikę docelowych pomieszczeń.

  Klimatyzacja WASO KLIM Radomsko – serwis, montaż, przeglądy

  Dla wielu osób klimatyzacja w mieszkaniu wydaje się zbędnym wydatkiem. Sprawia wrażenie kosztownej inwestycji i później eksploatacji. Wcale jednak nie musi tak być! Z firmą WASO KLIM możesz zamontować w swoim domu nowoczesne, energooszczędne systemy, które zapewnią wystarczającą wydajność oraz minimalne zużycie energii elektrycznej. Dobry wybór konkretnego urządzenia pozwoli Ci osiągnąć komfortową temperaturę oraz niskie koszty bieżące.

  Klimatyzacja do biura nieco różni się od domowej i wymaga zastosowania innych urządzeń oraz systemów. Najlepiej sprawdzają się wydajniejsze modele, które zapewnią możliwość schładzania powietrza mimo częstego otwierania drzwi wejściowych oraz przebywania wielu pracowników w jednym miejscu. Krótki dzień pracy systemów, bo wynoszący zazwyczaj kilka godzin dziennie, sprzyja możliwości użycia także mniej energooszczędnych systemów, które zapewnią pracownikom znakomite warunki do pracy. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

  FAQ

  Klimatyzacja działa na zasadzie praw fizyki. Obniża temperaturę powietrza w pomieszczeniu za pomocą czynnika chłodzącego, a pobrane z niego ciepło wędruje poza budynek. Dzięki temu, w domu lub w biurze będzie panowała optymalna temperatura, ustawiana przez termostat. Większość systemów klimatyzacji działa cicho, a przy tym także bardzo sprawnie. Tym samym, nie przeszkadzają ani w pracy, ani w wypoczynku.

  W firmie WASO KLIM nasi pracownicy pomogą Ci na każdym etapie zamówienia, w tym także podczas wyboru urządzeń. Warto wybierać klimatyzację patrząc na jej cechy, takie jak wydajność oraz pobór energii elektrycznej. Większość urządzeń cechuje się różnym zastosowaniem. Mocne klimatyzatory są potrzebne w pomieszczeniach o bardzo dużej powierzchni i wysokich wymaganiach względem obniżenia temperatury. Są to na przykład lokale gastronomiczne czy fabryki. W domu z kolei liczy się głównie stały komfort oraz niskie koszty eksploatacji.

  Wielu klientów obawia się, czy klimatyzacja jest szkodliwa. Otóż nie! Wręcz przeciwnie – pozwala na poprawienie jakości życia większości osób. Jej działanie polega na stałej i ciągłej cyrkulacji powietrza przez wewnętrzne systemy oraz idące za tym ochładzanie powietrza. Jednak poza schładzaniem powietrza, klimatyzacja je także osusza oraz usuwa wszelkie zanieczyszczenia i czynniki chorobotwórcze oraz alergeny. Ciągłe filtrowanie pozwala usunąć większość zawieszonych w powietrzu bakterii, grzybów, zarodków pleśni czy mikro-zanieczyszczeń.

  Klimatyzację należy serwisować wedle zaleceń producenta sprzętu. Przyjmuje się jednak, że najlepiej robić to raz do roku lub częściej. Wszystko jest zależne od jej wydajności oraz sposobu pracy. Klimatyzacja w dużych fabrykach wymaga nawet kilkukrotnego serwisu rocznie, zaś w domach – często wystarczy jeden. WASO KLIM proponuje klientom serwis klimatyzacji w Radomsku. W jego ramach wykonujemy większość czynności tyczących się systemów klimatyzacji, w tym także czyszczenie elementów eksploatacyjnych, wymianę zużytych części czy okresowe przeglądy oraz cykliczne konserwacje.

  Klimatyzacja bez serwisu nie jest w stanie właściwie pełnić swoich funkcji. Większość urządzeń staje się wówczas prądożerna, a także nie oczyszcza powietrza z zanieczyszczeń. Przez zapchane filtry oraz nieszczelność w układzie możemy także paść ofiarą obniżenia wydajności, co prowadzi do zdecydowanie większego obciążenia maszyny.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii