Napisz do nas

  Firma WASO KLIM jest sławna na rynku klimatyzacyjnym, dzięki szerokiemu zakresowi usług i znakomitej jakości wszelkich urządzeń. Oferujemy między innymi klimatyzację w Radzionkowie. Bazujemy na urządzeniach najwyższej klasy firm takich jak LG, Sinclair czy Mitsubishi Heavy, które są popularne za sprawą dużej wydajności połączonej z niską ceną zakupu oraz niewysokim kosztem eksploatacji. Poza bogatą ofertą urządzeń w firmie WASO KLIM możesz zlecić precyzyjny i bardzo profesjonalny montaż klimatyzacji w Radzionkowie. Nasi wykwalifikowani pracownicy wszystkie prace wykonują jedynie za pomocą najlepszych narzędzi i starają się, aby wszelkie otwory i miejsca montażowe były sprytnie ukryte. Oferujemy także serwis klimatyzacji w mieście Radzionków, zarówno w trakcie trwania okresu gwarancyjnego, jak i już po jego upływie. Wszelkich napraw dokonujemy jedynie na oryginalnych częściach, takich jak filtry czy przewody.

  Klimatyzacja WASO KLIM Radzionków – serwis, montaż, przeglądy

  Klimatyzacja domowa to zagadnienie teraz bardzo popularne, głównie za sprawą wielu korzyści. Powietrze staje się nie tylko chłodniejsze latem, lecz także cieplejsze zimą (dzięki opcji ogrzewania), a także zostaje osuszone i oczyszczone z zalegających bakterii i roztoczy. Klimatyzacja w mieszkaniu to znakomity sposób nie tylko na poprawę komfortu, lecz także zdrowia domowników.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Jednak w dalszym ciągu najpopularniejsze są systemy klimatyzacji do biura, które łączą bardzo dużą wydajność ze stosunkowo niskim poziomem poboru energii. Nasz asortyment jest pełen najlepszych rozwiązań, takich jak system kasetowy, ścienny split oraz kanałowy. Dzięki naszej firmie klimatyzacja w Radzionkowie staje się dostępna dla wszystkich. Poznaj zatem ofertę WASO KLIM i skorzystaj z darmowej wyceny przez naszych doradców, którzy wybiorą system odpowiedni do wielkości pomieszczeń i Twoich potrzeb. Jeśli interesuje Cię tania klimatyzacja w Radzionkowie, to tylko z WASO KLIM! Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii