Napisz do nas

  Szukają Państwo rozwiązań klimatyzacyjnych do swojego mieszkania lub biura? Dobrze Państwo trafili! Firma WASO KLIM dostarcza klimatyzację w Rudzie Śląskiej. Oferujemy kompleksowe usługi – od doboru urządzeń, przez ich montaż oraz przeglądy i prace serwisowe. W ofercie naszego sklepu znajdują się między innymi nowoczesne urządzenia firm takich jak LG, Sinclair czy Mitsubishi Heavy, które charakteryzują się niskim poborem prądu i wysoką wytrzymałością. Oferujemy trzy, główne typy systemów klimatyzacyjnych: ścienne typu split, kasetowe oraz kanałowe, które można z powodzeniem stosować w większości obiektów. Ceny klimatyzacji w Rudzie Śląskiej są bardziej przystępne niż kiedykolwiek i tym samym warto skorzystać z oferty WASO KLIM już dziś!

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Klimatyzacja WASO KLIM Ruda Śląska – serwis, montaż, przeglądy

  Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka, gdyż poza asortymentem pełnym znakomitych urządzeń, proponujemy również montaż klimatyzacji w Rudzie Śląskiej. Instalacja jest zawsze poprzedzona dokładną wyceną oraz doborem odpowiednich urządzeń. Wykonują ją wyspecjalizowani fachowcy zgodnie z nowoczesnymi narzędziami. Ponadto naszym klientom proponujemy również serwis klimatyzacji w Rudzie Śląskiej. Nasi pracownicy dbają o wszelkie podzespoły urządzeń i całej instalacji, zwracają baczną uwagę na filtry oraz przewody. Zachęcamy do wykonywania cyklicznych przeglądów, minimum jeden raz na 12 miesięcy przy niskim obciążeniu.

  Nasza firma montuje klimatyzacje w biurze, ale również w pomieszczeniach mieszkalnych. Na uwagę zasługuje w szczególności klimatyzacja domowa, która jest ceniona za znaczne schładzanie powietrza oraz oczyszczanie z zalegającego kurzu i roztoczy. Co ciekawe, klimatyzacja w mieszkaniu jest energooszczędna z uwagi na nowoczesne urządzenia. Z kolei klimatyzacja do biura cechuje się znacznie większą wydajnością. Ma bowiem schłodzić wiele pomieszczeń za jednym razem. Cieszy się ona również większą popularnością. Zakres naszych działań obejmuje cały Śląsk. Szukają Państwo firmy do montażu lub serwisu klimatyzacji w Katowicach, Chorzowie, Bytomiu i innych okolicznych miastach? Serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego klimatyzacja od WASO KLIM w Rudzie Śląskiej?

  Niemal dwudziestoletnie doświadczenie oraz grono zadowolonych klientów są najlepszą wizytówką naszej firmy. Pracujemy wyłącznie na urządzeniach najwyższej jakości, a wszelkie wykonywane przez nas prace odbywają się z dużą precyzją oraz przy użyciu najlepszego sprzętu. Jesteśmy liderem, jeśli chodzi o rynek klimatyzacyjny w Rudzie Śląskiej. Zastanawiają się Państwo, dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Przede wszystkim oferujemy najwyższą jakość, a cena klimatyzacji w Rudzie Śląskiej oferowana przez naszą firmę jest bardzo konkurencyjna. Zapewniamy nie tylko kompleksowe doradztwo, ale również bezpłatną wycenę. Montaż urządzeń odbywa się zawsze zgodnie z prawem budowlanym oraz przy zachowaniu wszelkich przepisów BHP. Nasi pracownicy są doświadczeni oraz przeszkoleni, dlatego instalacja klimatyzacji zawsze przebiega sprawnie i bezproblemowo. Klientom oferujemy nie tylko montaż, ale również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oprócz tego zapewniamy regularne przeglądy, które bardzo często są podstawą do uznania reklamacji.

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

  FAQ

  Działanie klimatyzacji jest proste i stosunkowo łatwe do zrozumienia,. Zostało jednak oparte na zasadzie działania wielu podzespołów, dlatego może wydawać się dość zawiłe. Funkcjonowanie klimatyzacji polega na pobieraniu ciepła z wnętrza pomieszczenia i oddaniu go na zewnątrz. Dlatego potrzebne są dwa urządzenia, jedno wewnętrzne pobierające ciepło oraz drugie, które oddaje je na zewnątrz. Ciepłe powietrze wewnątrz budynku jest schładzane przez czynnik chłodzący w wymienniku ciepła.

  W ofercie WASO KLIM dostępne są trzy rodzaje klimatyzacji, które charakteryzują się różną wydajnością oraz poborem prądu. Modele split – najbardziej popularne – są niewielkie i doskonale się sprawdzają w domach oraz mieszkaniach. Klimatyzatory kasetowe są przeznaczone głównie do biur i obiektów firmowych, gdyż cechują się ogromną wydajnością. Klimatyzacja w systemie kanałowym z kolei może skutecznie chłodzić wiele pomieszczeń jednocześnie. Wszystkie różnią się poborem prądu i przeznaczeniem. Nasi pracownicy z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniego modelu.

  Niewiele osób wie, że klimatyzacja jest bardzo bezpieczna dla zdrowia. Wokół klimatyzacji narosło wiele mitów, które zostały szybko całkowicie obalone przez znawców i fachowców. Większość modeli nie tylko schładza powietrze i tym samym przyczynia się do zwiększenia komfortu, lecz także je osusza z zalegającej wilgoci. Co więcej, powietrze podczas przechodzenia przez filtry wewnątrz klimatyzatora jest oczyszczane również z pleśni oraz grzybów.

  Klimatyzacja wymaga cyklicznych przeglądów do sprawnego działania. Przyjęło się, że maksymalny okres pomiędzy przeglądami nie powinien przekraczać 12 miesięcy. To prawidłowy czas, jednak tylko w przypadku niezbyt wysilonych modeli. Systemy klimatyzacji w dużych obiektach powinny być serwisowane co około pół roku.

  W nieserwisowanej klimatyzacji czyha bardzo niewiele niebezpieczeństw. Po pierwsze, czynnik chłodzący może się ulatniać przez co klimatyzacja staje się mniej wydajna mimo poboru takiej samej ilości prądu. Po drugie, w filtrach oraz wnętrzu klimatyzatora rozwija się pleśń oraz grzyby.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii