Napisz do nas

Jeśli mieszkasz w Rudzie Śląskiej i poszukujesz doskonałych rozwiązań klimatyzacyjnych, to dobrze trafiłeś! Nasza firma WASO KLIM jako jedna z największych, jest znakomitym przykładem marki, która ceni dobro i zadowolenie klientów. Proponujemy doskonałą klimatyzację w Rudzie Śląskiej. W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi nowoczesne urządzenia firm takich jak LG, Sinclair czy Mitsubishi Heavy, które charakteryzują się niskim poborem prądu i wysoką wytrzymałością. Oferujemy trzy, główne typy systemów klimatyzacyjnych: ścienne typu split, kasetowe oraz kanałowe, które można z powodzeniem stosować w większości obiektów. Ceny klimatyzacji w Rudzie Śląskiej są bardziej przystępne niż kiedykolwiek i tym samym warto skorzystać z oferty WASO KLIM już dziś!

Klimatyzacja WASO KLIM Ruda Śląska – serwis, montaż, przeglądy

Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka, gdyż poza asortymentem pełnym znakomitych urządzeń, proponujemy również montaż klimatyzacji w Rudzie Śląskiej. Instalacja jest zawsze przeprowadzana za pomocą nowoczesnych narzędzi przez wyspecjalizowanych fachowców. Ponadto naszym klientom proponujemy również serwis klimatyzacji w mieście Ruda Śląska. Nasi pracownicy dbają o wszelkie podzespoły urządzeń i całej instalacji, zwracają baczną uwagę na filtry oraz przewody. Zachęcamy do wykonywania cyklicznych przeglądów, minimum jeden raz na 12 miesięcy przy niskim obciążeniu.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Klimatyzacja w Rudzie Śląskiej, dzięki naszej firmie WASO KLIM może zostać zamontowana w biurze, ale również w pomieszczeniach mieszkalnych. Na uwagę zasługuje w szczególności klimatyzacja domowa, która jest ceniona za znaczne schładzanie powietrza oraz oczyszczanie z zalegającego kurzu i roztoczy. Co ciekawe, klimatyzacja w mieszkaniu jest energooszczędna z uwagi na nowoczesne urządzenia. Z kolei klimatyzacja do biura cechuje się znacznie większą wydajnością. Ma bowiem schłodzić wiele pomieszczeń za jednym razem. Cieszy się ona również większą popularnością. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

FAQ

Działanie klimatyzacji jest proste i stosunkowo łatwe do zrozumienia,. Zostało jednak oparte na zasadzie działania wielu podzespołów, dlatego może wydawać się dość zawiłe. Funkcjonowanie klimatyzacji polega na pobieraniu ciepła z wnętrza pomieszczenia i oddaniu go na zewnątrz. Dlatego potrzebne są dwa urządzenia, jedno wewnętrzne pobierające ciepło oraz drugie, które oddaje je na zewnątrz. Ciepłe powietrze wewnątrz budynku jest schładzane przez czynnik chłodzący w wymienniku ciepła.

W ofercie WASO KLIM dostępne są trzy rodzaje klimatyzacji, które charakteryzują się różną wydajnością oraz poborem prądu. Modele split – najbardziej popularne – są niewielkie i doskonale się sprawdzają w domach oraz mieszkaniach. Klimatyzatory kasetowe są przeznaczone głównie do biur i obiektów firmowych, gdyż cechują się ogromną wydajnością. Klimatyzacja w systemie kanałowym z kolei może skutecznie chłodzić wiele pomieszczeń jednocześnie. Wszystkie różnią się poborem prądu i przeznaczeniem. Nasi pracownicy z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniego modelu.

Niewiele osób wie, że klimatyzacja jest bardzo bezpieczna dla zdrowia. Wokół klimatyzacji narosło wiele mitów, które zostały szybko całkowicie obalone przez znawców i fachowców. Większość modeli nie tylko schładza powietrze i tym samym przyczynia się do zwiększenia komfortu, lecz także je osusza z zalegającej wilgoci. Co więcej, powietrze podczas przechodzenia przez filtry wewnątrz klimatyzatora jest oczyszczane również z pleśni oraz grzybów.

Klimatyzacja wymaga cyklicznych przeglądów do sprawnego działania. Przyjęło się, że maksymalny okres pomiędzy przeglądami nie powinien przekraczać 12 miesięcy. To prawidłowy czas, jednak tylko w przypadku niezbyt wysilonych modeli. Systemy klimatyzacji w dużych obiektach powinny być serwisowane co około pół roku.

W nieserwisowanej klimatyzacji czyha bardzo niewiele niebezpieczeństw. Po pierwsze, czynnik chłodzący może się ulatniać przez co klimatyzacja staje się mniej wydajna mimo poboru takiej samej ilości prądu. Po drugie, w filtrach oraz wnętrzu klimatyzatora rozwija się pleśń oraz grzyby.

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii