Napisz do nas

  Letnie temperatury w połączeniu z wysoką wilgotnością są dla wielu osób nie do zniesienia. Nasz organizm stara się zrobić wszystko, co może, by się schłodzić, co negatywnie wpływa na samopoczucie i zwiększę uczucie zmęczenia. Jednym ze sposobów na ulżenie sobie w upalne dni jest klimatyzacja. Rybnik to jedno z miast na Śląsku, w którym świadczymy kompleksowe usługi doboru, montażu i serwisu klimatyzacji. Upały są szczególnie niebezpieczne dla osób cierpiących na przewlekłe schorzenia serca, nerek czy dróg oddechowych – wysoka temperatura może bowiem wpływać na zaostrzanie objawów choroby. Jeśli w Państwa firmie lub mieszkaniu nadal jej nie ma, a czują Państwo, że nadszedł czas, by zmienić ten stan rzeczy, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Zapraszamy klientów chcących zamontować klimatyzację w Rybniku oraz okolicznych miejscowościach. Świadczymy swoje usługi na całym Śląsku. Dostarczamy również klimatyzację w Katowicach, Tychach, Bytomiu i innych pobliskich miejscowościach.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Montaż, przegląd i serwis klimatyzacji

  Oferta WASO KLIM obejmuje pełen zakres usług klimatyzacyjnych. Podstawową gałęzią naszej działalności jest montaż klimatyzacji w Rybniku. Proponujemy Państwu kilka rodzajów klimatyzatorów:

  • ścienne typu split, składające się z jednej jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej, które są idealne do ochładzania niewielkich pomieszczeń;
  • ścienne typu multisplit składające się z kilku jednostek wewnętrznych, a więc idealne do większych pomieszczeń;
  • kanałowe, umożliwiające doprowadzenie zimnego powietrza do wielu pomieszczeń;
  • kasetonowe, które sprawdzą się w budynkach użyteczności publicznej.

  Jeśli już zamontowane urządzenie przestało działać lub pracuje nieprawidłowo, zapewniamy profesjonalny serwis klimatyzacji w Rybniku. Zajmujemy się zarówno urządzeniami instalowanymi przez naszą ekipę, jak i zewnętrznych fachowców. Nasi fachowcy są w stanie usunąć niemal każdą usterkę we wszystkich najpopularniejszych modelach klimatyzatorów. Zachęcamy także do skorzystania z naszych usług przeglądu klimatyzacji, który najlepiej przeprowadzić dwa razy w roku – przed oraz po sezonie letnim. Nasze prace obejmują czyszczenie jednostki zewnętrznej i wewnętrznej, a także odgrzybianie i dezynfekcję. Ponadto wymieniamy filtry oraz zużyte komponenty. Regularna inspekcja urządzenia umożliwia zapobieżenie potencjalnym usterkom, a tym samym przedłużenie jego żywotności. Warto pamiętać, że w przypadku wielu producentów potwierdzenie regularnych przeglądów jest podstawą uznania gwarancji.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego klimatyzacja od WASO KLIM w Rybniku?

  Zastanawiają się Państwo, dlaczego powierzyć montaż klimatyzacji właśnie firmie WASO KLIM? Korzyści współpracy z nami to:

  • konkurencyjna cena klimatyzacji w Rybniku,
  • klimatyzacja najlepszych znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • bezpłatny dobór klimatyzacji i wycena pozwalająca oszacować wstępne koszty,
  • kompleksowa obsługa: od montażu, przez serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także przeglądy.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty w zakresie systemów klimatyzacyjnych. Mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszych usług? Prosimy o telefon lub maila, a postaramy się rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości.

  FAQ

  Klimatyzacja działa na zasadzie obniżania temperatury w danym pomieszczeniu. Większość nowoczesnych modeli jest także wyposażona w funkcję ogrzewania. Ciepłe powietrze wędruje do klimatyzatora, który obniża jego temperaturę, a przy tym także osusza oraz odgrzybia.

  Odpowiednia klimatyzacja to taka, które doskonale wykona powierzone jej zadania. Większość modeli jest co prawda stosunkowo energooszczędna, jednak wszystkie różnią się mocą maksymalną oraz wydajnością. W przypadku mieszkań oraz domów, stosuje się systemy klimatyzacji o niewielkiej mocy oraz o niskim poborze prądu. Z kolei w dużych lokalach gastronomicznych, siłowniach czy fabrykach, stosuje się systemy o ogromnej wydajności, które są w stanie osuszyć i schłodzić bardzo duże ilości powietrza. Nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze.

  Klimatyzacja domowa oraz klimatyzacja do biura nieco różnią się intensywnością działania urządzeń. Wszystkie jednak wykonują swoją pracę w identyczny sposób. Wtłaczane do klimatyzatora ciepłe powietrze jest schładzane przez czynnik chłodzący. Jest także oczyszczane z wszelkich zanieczyszczeń, w tym grzybów, roztoczy i alergenów. Z tego względu systemy klimatyzacji są polecane nie tylko jako sposób na zwiększenie komfortu, ale także jako możliwość oczyszczenia powietrza oraz zapewnienia dobrej wilgotności. Należy pamiętać, że systemy klimatyzacji są szczególnie polecane w centrach zatłoczonych miast, a także w sytuacjach, gdy domownicy cierpią na alergie.

  Każdy system wymaga cyklicznych przeglądów i tym samym klientom proponujemy również serwis klimatyzacji w Rybniku. W jego ramach dokładnie ocenimy stan poszczególnych elementów, wymienimy niektóre części, a także oczyścimy filtry i przeprowadzimy niezbędną konserwację. Warto tu zwrócić uwagę na fakt, że klimatyzacja biurowa wymaga częstszych przeglądów niż klimatyzacja w mieszkaniu. Często należy wykonywać ją nawet kilka razy do roku, gdy system pracuje w bardzo niekorzystnych warunkach, np. w siłowniach czy lokalach gastronomicznych. O szczegółach z pewnością dowiesz się od naszych ekspertów.

  Serwisowanie klimatyzacji jest niezwykle istotne. Źle serwisowany system może być narażony na zniszczenia mechanizmów, a także wycieki płynu chłodzącego przy nieszczelnym układzie. Zanieczyszczone filtry skutkują gorszym wykonywaniem swojej pracy i narażają domowników oraz pracowników na grzyby oraz rozwijającą się pleśń.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii