Napisz do nas

W firmie WASO KLIM urzeczywistniamy marzenia! Oferujemy bowiem montaż klimatyzacji na terenie Rybnika. wykonujemy wszelkie związane z tym prace, a także – bezpłatnie – pomagamy w wyborze odpowiednich elementów w ramach darmowej wyceny. Nasza firma istnieje na rynku już od 2006 roku i tym samym z chęcią proponujemy systemy klimatyzacji w Rybniku. Poznaj koncepcję klimatyzacji, jej zasady działania oraz informacje zdrowotne i stwórz doskonałe warunki do pracy lub do wypoczynku. Jeśli zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji i mieszkasz w Rybniku, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty. W jej ramach przeprowadzimy wszelkie, związane z zagadnieniem klimatyzacji prace, a także zapewnimy doskonały serwis klimatyzacji gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Klimatyzacja WASO KLIM Rybnik – serwis, montaż, przeglądy

Wyróżniamy trzy, główne typy systemów klimatyzacji. Są to systemy ścienne, które zabierają mało miejsca i są tanie w zakupie oraz niedrogie w dalszej eksploatacji. Systemy kanałowe zapewniają możliwość schłodzenia powietrza w wielu pomieszczeniach jednocześnie. Z kolei system kasetowy jest przeznaczony głównie do biur i jest montowany pod sufitem. Wybór odpowiedniego systemu warto uzgodnić z fachowcami WASO KLIM, którzy dobiorą moc oraz wydajność urządzenia na podstawie otrzymanych danych.

Nasza firma zapewnia kompletne działania i tym samym oferuje również montaż klimatyzacji w Rybniku za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz znakomitych fachowców. W firmie WASO KLIM mamy bowiem dostęp do nowoczesnego sprzętu, który umożliwia naszym pracownikom wykonanie schludnego, a przy tym także wytrzymałego montażu, który zapewni wiele lat pracy bez jakichkolwiek awarii. Dzięki naszej firmie WASO KLIM, klimatyzacja w Rybniku jest zdecydowanie bardziej przystępna cenowo niż kiedykolwiek. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

FAQ

Klimatyzacja działa na zasadzie obniżania temperatury w danym pomieszczeniu. Większość nowoczesnych modeli jest także wyposażona w funkcję ogrzewania. Ciepłe powietrze wędruje do klimatyzatora, który obniża jego temperaturę, a przy tym także osusza oraz odgrzybia.

Odpowiednia klimatyzacja to taka, które doskonale wykona powierzone jej zadania. Większość modeli jest co prawda stosunkowo energooszczędna, jednak wszystkie różnią się mocą maksymalną oraz wydajnością. W przypadku mieszkań oraz domów, stosuje się systemy klimatyzacji o niewielkiej mocy oraz o niskim poborze prądu. Z kolei w dużych lokalach gastronomicznych, siłowniach czy fabrykach, stosuje się systemy o ogromnej wydajności, które są w stanie osuszyć i schłodzić bardzo duże ilości powietrza. Nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze.

Klimatyzacja domowa oraz klimatyzacja do biura nieco różnią się intensywnością działania urządzeń. Wszystkie jednak wykonują swoją pracę w identyczny sposób. Wtłaczane do klimatyzatora ciepłe powietrze jest schładzane przez czynnik chłodzący. Jest także oczyszczane z wszelkich zanieczyszczeń, w tym grzybów, roztoczy i alergenów. Z tego względu systemy klimatyzacji są polecane nie tylko jako sposób na zwiększenie komfortu, ale także jako możliwość oczyszczenia powietrza oraz zapewnienia dobrej wilgotności. Należy pamiętać, że systemy klimatyzacji są szczególnie polecane w centrach zatłoczonych miast, a także w sytuacjach, gdy domownicy cierpią na alergie.

Każdy system wymaga cyklicznych przeglądów i tym samym klientom proponujemy również serwis klimatyzacji w Rybniku. W jego ramach dokładnie ocenimy stan poszczególnych elementów, wymienimy niektóre części, a także oczyścimy filtry i przeprowadzimy niezbędną konserwację. Warto tu zwrócić uwagę na fakt, że klimatyzacja biurowa wymaga częstszych przeglądów niż klimatyzacja w mieszkaniu. Często należy wykonywać ją nawet kilka razy do roku, gdy system pracuje w bardzo niekorzystnych warunkach, np. w siłowniach czy lokalach gastronomicznych. O szczegółach z pewnością dowiesz się od naszych ekspertów.

Serwisowanie klimatyzacji jest niezwykle istotne. Źle serwisowany system może być narażony na zniszczenia mechanizmów, a także wycieki płynu chłodzącego przy nieszczelnym układzie. Zanieczyszczone filtry skutkują gorszym wykonywaniem swojej pracy i narażają domowników oraz pracowników na grzyby oraz rozwijającą się pleśń.

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie