Napisz do nas

Dla wielu osób klimatyzacja domowa może wydawać się komfortowym, lecz drogim rozwiązaniem. Okazuje się to prawdą jedynie w połowie, gdyż w naszej firmie WASO KLIM oferujemy co prawda komfortową, lecz także tanią klimatyzację zarówno do biur, jak i do mieszkań. Pracujemy nieprzerwanie od 2006 roku oraz stale poprawiamy jakość naszych usług i tym samym oferujemy także klimatyzację w Rydułtowach. W naszej ofercie znajdują się między innymi urządzenia takich firm, jak Mitsubishi Heavy, Sinclair oraz LG, które są jednymi z najbardziej i najczęściej polecanych. Systemy kasetowe, ścienne typu split oraz kanałowe, umożliwiają zastosowanie klimatyzacji do biura oraz innych pomieszczeń firmowych, na przykład lokale gastronomiczne, gabinety lekarskie lub kosmetyczne. W firmie WASO KLIM pracują wyspecjalizowani fachowcy, którzy z chęcią odpowiedzą na postawione pytania, a także dokonają darmowej wyceny, biorąc pod uwagę specyfikę budynku, zapotrzebowanie energetyczne czy szacunkowe straty cieplne.

Klimatyzacja WASO KLIM Rydułtowy – serwis, montaż, przeglądy

Dzięki firmie WASO KLIM, cena klimatyzacji w Rydułtowach jest niska i atrakcyjna dla klientów, co ułatwi jej zastosowanie nawet w prywatnych domach lub mieszkaniach. Co więcej, biorąc pod uwagę rodzaj i wielkość pomieszczeń, dobierzemy najbardziej atrakcyjne, a przy tym także niedrogie rozwiązanie. Poza bogatą ofertą klimatyzacji od najlepszych producentów, oferujemy także inne usługi.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Klientom proponujemy profesjonalny montaż klimatyzacji w Rydułtowach. Przeprowadzamy go z użyciem nowoczesnych narzędzi i staramy się, aby wszelkie elementy montażowe były znakomicie ukryte. Z kolei w nowoczesnym serwisie klimatyzacji w Rydułtowach WASO KLIM wykonujemy wszelkie naprawy urządzeń oraz osprzętu, a także dokonujemy przeglądów okresowych. Czyścimy i wymieniamy elementy oraz dokładnie je konserwujemy. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu uzgodnienia terminu darmowej wyceny. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii