Napisz do nas

  Dla wielu osób klimatyzacja domowa może wydawać się komfortowym, lecz drogim rozwiązaniem. Okazuje się to prawdą jedynie w połowie, gdyż w naszej firmie WASO KLIM oferujemy co prawda komfortową, lecz także tanią klimatyzację zarówno do biur, jak i do mieszkań. Pracujemy nieprzerwanie od 2006 roku oraz stale poprawiamy jakość naszych usług i tym samym oferujemy także klimatyzację w Rydułtowach. W naszej ofercie znajdują się między innymi urządzenia takich firm, jak Mitsubishi Heavy, Sinclair oraz LG, które są jednymi z najbardziej i najczęściej polecanych. Systemy kasetowe, ścienne typu split oraz kanałowe, umożliwiają zastosowanie klimatyzacji do biura oraz innych pomieszczeń firmowych, na przykład lokale gastronomiczne, gabinety lekarskie lub kosmetyczne. W firmie WASO KLIM pracują wyspecjalizowani fachowcy, którzy z chęcią odpowiedzą na postawione pytania, a także dokonają darmowej wyceny, biorąc pod uwagę specyfikę budynku, zapotrzebowanie energetyczne czy szacunkowe straty cieplne.

  Klimatyzacja WASO KLIM Rydułtowy – serwis, montaż, przeglądy

  Dzięki firmie WASO KLIM, cena klimatyzacji w Rydułtowach jest niska i atrakcyjna dla klientów, co ułatwi jej zastosowanie nawet w prywatnych domach lub mieszkaniach. Co więcej, biorąc pod uwagę rodzaj i wielkość pomieszczeń, dobierzemy najbardziej atrakcyjne, a przy tym także niedrogie rozwiązanie. Poza bogatą ofertą klimatyzacji od najlepszych producentów, oferujemy także inne usługi.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Klientom proponujemy profesjonalny montaż klimatyzacji w Rydułtowach. Przeprowadzamy go z użyciem nowoczesnych narzędzi i staramy się, aby wszelkie elementy montażowe były znakomicie ukryte. Z kolei w nowoczesnym serwisie klimatyzacji w Rydułtowach WASO KLIM wykonujemy wszelkie naprawy urządzeń oraz osprzętu, a także dokonujemy przeglądów okresowych. Czyścimy i wymieniamy elementy oraz dokładnie je konserwujemy. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu uzgodnienia terminu darmowej wyceny. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii