Napisz do nas

  W firmie WASO KLIM znajdziesz najlepsze rozwiązania w dziedzinie klimatyzacji. Nasza oferta jest pełna nowoczesnych urządzeń firm takich jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy, które charakteryzują się znakomitą jakością oraz odpornością na intensywne użytkowanie. Klimatyzacja w mieście Siemianowice Śląskie w mgnieniu oka stanie się tańsza za sprawą fantastycznej relacji ceny do jakości. Taka oferta dostępna jest tylko w firmie WASO KLIM. Oferujemy między innymi trzy, główne typy systemów klimatyzacji: ścienny typu split, kasetowy oraz kanałowy. Wszystkie aktualne modele są nowoczesne i zostały wyposażone w energooszczędne mechanizmy.

  Klimatyzacja WASO KLIM Siemianowice Śląskie – serwis, montaż, przeglądy

  Poza zakupem najlepszych urządzeń klimatyzacji zachęcamy także do skorzystania z usług dodatkowych. Oferujemy między innymi montaż klimatyzacji w Siemianowicach Śląskich za pomocą profesjonalnych narzędzi, które pozwalają na szybką i zarazem trwałą instalację ze sprytnie ukrytymi otworami montażowymi. Ponadto, realizujemy także serwis klimatyzacji w mieście Siemianowice Śląskie. Usługę świadczymy tylko i wyłącznie na oryginalnych częściach, które gwarantują bezawaryjną pracę przez długi czas, są także precyzyjnie dopasowane do każdego urządzenia.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Firma WASO KLIM świadczy usługi wszelkiego rodzaju i we wszystkich obiektach. Niedostępna jeszcze kilka lat temu klimatyzacja domowa staje się powoli bardzo modna za sprawą znacznego schładzania powietrza oraz pozytywnego wpływu na zdrowie. To zasługa osuszania powietrza oraz działania filtrów, które usuwają grzyby oraz bakterie. Klimatyzacja w mieszkaniu to nie tylko rozwiązanie sprzyjającego komfortowi, lecz także zdrowiu. Jednak w dalszym ciągu najpopularniejsza jest klimatyzacja do biura, która charakteryzuje się zwiększoną wydajnością i bardzo dużą mocą. Poszukujesz klimatyzacji w mieście Siemianowice Śląskie? Skorzystaj z oferty WASO KLIM! Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii