Napisz do nas

Klimatyzacja w Sieradzu to specjalność firmy WASO KLIM! Jesteśmy marką przodującą na rynku klimatyzacyjnym już od 2006 roku, kiedy to wprowadziliśmy w tej branży nową, lepszą jakość. W naszym asortymencie znajdziesz wszelkie systemy klimatyzacji oraz dodatkowe komponenty firm, takich jak Sinclair, LG oraz Mitsubishi Heavy, które zapewniają wiele lat użytkowania w najtrudniejszych warunkach. Wykonujemy wszelkie prace związane z klimatyzacją, zatem oferujemy zarówno serwis klimatyzacji w Sieradzu, jak i montaż oraz czynności dodatkowe. Poznaj koniecznie naszą ofertę i skorzystaj z darmowej wyceny! Nasi pracownicy podadzą cenę oraz rozwiązania na podstawie specyfiki danego budynku czy Twoich wymagań względem kosztów zakupu oraz późniejszego wykorzystywania. Klimatyzację warto powierzyć jedynie nam – firmie z tradycjami oraz znakomitym zapleczem fachowców.

Klimatyzacja WASO KLIM Sieradz – serwis, montaż, przeglądy

Klimatyzacja w mieszkaniu jest jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie komfortu podczas upalnego lata. Zapewnia bowiem osuszenie powietrza, obniżenie jego temperatury, a także usunięcie większości zalegających w nim zanieczyszczeń, takich jak alergeny, bakterie czy kurz. Klimatyzacja w domu sprzyja zatem nie tylko poprawie jakości życia domowników, lecz także polepszeniu zdrowia. Nowoczesny sprzęt najlepszych producentów jest także niedrogi w eksploatacji. Zazwyczaj urządzenia są energooszczędne, a przy tym bardzo wydajne.

Klimatyzacja do biura różni się od domowej mocą oraz wydajnością. Służy w głównej mierze do obniżenia temperatury większych pomieszczeń, często także w liczbie wielu sztuk, a przy tym działa jedynie podczas pracy pracowników. To stawia przed firmą WASO KLIM zupełnie inne wymagania oraz oczekiwania. Systemy klimatyzacji muszą być sprawniejsze, gdyż mają za zadanie także skompensować wyższą temperaturę niż w mieszkaniach. W każdym biurze są bowiem używane urządzenia biurowe generujące ciepło, a dodatkowo przebywa w nim jednocześnie duża liczba osób. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

FAQ

Klimatyzacja ma za zadanie w głównej mierze schłodzić powietrze wewnątrz pomieszczeń. Jednak większość systemów wykonuje także inne, równie istotne zadania. Klimatyzatory nowej generacji mają funkcję ogrzewania, a także ciągle filtrują powietrze i tym samym usuwają wiele czynników chorobotwórczych.

W WASO KLIM oferujemy trzy, główne rodzaje systemów klimatyzacji. System typu kanałowego zapewnia możliwość schłodzenia wielu pomieszczeń przy użyciu jednego klimatyzatora o wysokiej mocy i wydajności. System kasetowy wyróżnia się bardzo schludnym montażem i znakomicie spełnia swoje zadanie w biurach o dużej powierzchni. Urządzenie montuje się tuż nad sufitem podwieszanym. Systemem najtańszym i zarazem najbardziej dostępnym dla klientów prywatnych jest z pewnością klimatyzacja ścienna.

Jak najbardziej – klimatyzacja domowa jest bezpieczna dla zdrowia. Podczas działania stale filtruje powietrze i dzięki temu oczyszcza je z wszelkich alergenów, bakterii, grzybów oraz pleśni. Tym samym polecana jest dla osób z problemami zdrowotnymi, takimi jak alergia na pyłki czy trawę.

Oferujemy również serwis klimatyzacji w Sieradzu. Duża liczba usług serwisowych zapewni trwałość urządzeń przez wiele lat. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wymianę zużytych elementów eksploatacyjnych, a także okresowe przeglądy wraz z czyszczeniem i konserwacją filtrów czy kanałów. Działanie naszego serwisu opiera się na wysokiej jakości usług, zatem wszelkie prace wykonywane są za pomocą specjalistycznych narzędzi.

Źle serwisowana klimatyzacja nie działa we właściwy sposób. Na zapchanych filtrach rozwijają się grzyby oraz pleśń, które są później rozdmuchiwane po całym pomieszczeniu. Co więcej, zapchany układ potrzebuje coraz więcej energii elektrycznej do dalszego działania, tym samym klimatyzacja wymaga większej ilości prądu, a jednocześnie staje się zdecydowanie mniej wydajna.

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie