Napisz do nas

  Klimatyzacja to doskonałe rozwiązanie dla budynków i pomieszczeń, które jest dostępne w ofercie firmy WASO KLIM. Urządzenia klimatyzacyjne pochodzą od najlepszych światowych producentów jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy, którzy stawiają na najnowsze rozwiązania techniczne. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że maszyny będą spełniać swoje zadanie przez bardzo długie lata. W naszej ofercie znajduje się bogata oferta klimatyzacji kanałowych, kasetonowych i rozwiązań typu split, które są dedykowane dla budynków na terenie Siewierza oraz okolic. Oferujemy profesjonalny montaż, serwis oraz naprawę urządzeń w bardzo konkurencyjnych cenach. Każde zlecenie jest dla nas jednakowo ważne, dlatego w WASO KLIM gwarantujemy jakość, profesjonalizm oraz szybką realizację zadania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Klimatyzacja WASO KLIM Siewierz – serwis, montaż, przeglądy

  Nasi najlepsi specjaliści to profesjonaliści w każdym calu – doradzą w wyborze najlepszego typu urządzenia oraz umówią się na darmową wycenę, dzięki której możliwe będzie oszacowanie wstępnych kosztów projektu. Oferujemy profesjonalne doradztwo, które pomoże w wyborze najlepszej oferty, a także przedstawimy wszystkie zalety klimatyzacji, którą można zamontować w biurach, mieszkaniach oraz na dużych powierzchniach wystawowych lub produkcyjnych w Siewierzu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wysłanie wiadomości na skrzynkę mailową – na pewno odezwiemy się jak najszybciej.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  W WASO KLIM oferujemy kompletną ofertę serwisu, montażu oraz przeglądów różnego typu klimatyzacji na terenie Siewierza oraz w okolicach. Wszystkie prace przeprowadzane są z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa i BHP. Nasi pracownicy zadbają również, żeby w trakcie realizacji zlecenia uwzględnić komfort wszystkich osób przebywających w budynku. Gwarantujemy, że nasze usługi są na najwyższym poziomie i będą Państwo w 100% zadowoleni ze swojej nowej klimatyzacji. WASO KLIM to konkurencyjne ceny i błyskawiczna realizacja! Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii