Napisz do nas

WASO KLIM jest firmą o potwierdzonej renomie, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań klimatyzacyjnych w wielu wariantach. Oferujemy szeroki zakres usług na terenie Skarżyska- Kamiennej. Nasze systemy klimatyzacyjne pochodzą od cenionych i znanych producentów, co daje gwarancję niezawodnych produktów, które będą służyć przez długie lata. Partnerują nam znane marki, jak LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. Wybierając naszą firmę zyskują Państwo profesjonalną i tanią klimatyzację na terenie Skarżyska-Kamiennej. W naszej ofercie można znaleźć klimatyzację do domu oraz klimatyzację do biura. Nasi doradcy udzielą niezbędnych informacji i posłużą profesjonalną obsługą. Zapewniamy regularny przegląd i serwis oraz fachowy montaż każdego systemu na terenie Skarżyska-Kamiennej. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty.

Klimatyzacja WASO KLIM Skarżysko-Kamienna – serwis, montaż, przeglądy

WASO KLIM oferuje również profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniej klimatyzacji. Nasi eksperci bezpłatnie pomogą klientom ze Skarżyska-Kamiennej i okolic w dobraniu najlepszej i najbardziej energooszczędnej klimatyzacji do domu czy do biura. Na życzenie klienta dokonujemy darmowej wyceny. Jeżeli chcielibyście Państwo poznać szczegóły oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego i zapoznanie się z naszą szeroką ofertą. Nasi doradcy przedstawią wszystkie niezbędne szczegóły.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Świadczymy usługi montażu systemów klimatyzacyjnych na terenie Skarżyska-Kamiennej i okolic. Zapewniamy również pełen serwis, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, a także przeprowadzanie konserwacji urządzeń i czyszczenie jednostek klimatyzacyjnych w Skarżysku-Kamiennej. Specjalizujemy się w profesjonalnym systemie klimatyzacyjnym do mieszkań czy też pomieszczeń biurowych. Gwarantujemy profesjonalny i fachowy montaż z zapewnieniem pełnego bezpieczeństwa i przestrzeganiem najwyższych norm jakościowych. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie