Napisz do nas

WASO KLIM jest firmą, która dostarcza rozwiązań systemów klimatyzacyjnych na terenie Skawiny, nasze urządzenia doskonale sprawdzają się w domu czy też biurze. W szerokiej ofercie można znaleźć tanią klimatyzację kanałową, kasetową i ścienną, która w szczególności dedykowana jest do mieszkań czy biur. Wszystkie systemy klimatyzacyjne pochodzą od uznanych i cenionych na całym świecie producentów, dając tym samym gwarancję niezawodności i komfortowego użytkowania przez długie lata. Naszymi oficjalnymi partnerami są LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. Ponadto zapewniamy profesjonalny montaż oraz regularną konserwację i serwis na terenie Skawiny i okolic. Wybierając naszą firmę, zyskują Państwo pewność, że rzetelnie wykonamy nasze usługi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Klimatyzacja WASO KLIM Skawina – serwis, montaż, przeglądy

Eksperci WASO KLIM, to profesjonaliści, którzy zawsze doradzą w wyborze najlepszej i najbardziej energooszczędnej klimatyzacji domowej i biurowej na terenie Skawiny. Służymy bezpłatną konsultacją w zakresie montażu, nasi doradcy chętnie przeprowadzą również darmową wycenę dla każdego rozwiązania klimatyzacyjnego w Skawinie i okolicach. Jeżeli chcielibyście Państwo poznać szczegóły naszej szerokiej oferty dla klimatyzacji w Skawinie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

WASO KLIM proponuje usługi montażu klimatyzacji na terenie Skawiny. Nasi specjaliści zapewnią profesjonalny montaż systemów klimatyzacyjnych w mieszkaniach oraz biurach. Prace przeprowadzamy w bezpiecznych i komfortowych warunkach dla osób przebywających w budynkach, zawsze przestrzegając najwyższych norm bezpieczeństwa. Gwarantujemy pełen zakres usług serwisowych w Skawinie oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Ponadto w Skawinie zapewniamy dokładną konserwację i czyszczenie klimatyzacji. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie