Napisz do nas

  Nasza firma specjalizuje się we wszelkich pracach związanych z systemami klimatyzacji. Za sprawą marki WASO KLIM klimatyzacja w Sośnicowicach jest znacznie tańsza niż kiedykolwiek. W naszym asortymencie znajduje się wiele najwyższej jakości urządzeń znanych i lubianych firm, takich jak Sinclair, LG oraz Mitsubishi Heavy. Poza bogatą ofertą urządzeń, świadczymy także inne usługi dodatkowe. Wykonujemy serwis klimatyzacji w mieście Sośnicowice na oryginalnych częściach charakteryzujących się najwyższą trwałością oraz precyzją wykonania. W trakcie cyklicznych przeglądów oceniamy stan przewodów, poszukujemy przecieków, a także wymieniamy niezbędne filtry. Ponadto dokonujemy także montażu klimatyzacji w Sośnicowicach. Nasi wyspecjalizowani pracownicy stosują jedynie profesjonalne narzędzia, które umożliwiają szybki i bardzo schludny montaż.

  Klimatyzacja WASO KLIM Sośnicowice – serwis, montaż, przeglądy

  W ofercie naszej firmy znajdują się wszystkie systemy klimatyzacji, zatem zarówno ścienne split, jak i kasetowe czy kanałowe. Wszystkie służą do różnych celów i tym samym mogą uzupełnić różne rodzaje pomieszczeń. Klimatyzacja domowa powinna charakteryzować się między innymi znakomitą energooszczędnością, a klimatyzacja do biura – bardzo wysoką wydajnością. Połączenie tych cech jest niemożliwe, dlatego nasi specjaliści z chęcią dobiorą rodzaj klimatyzacji do konkretnego przypadku i wezmą pod uwagę wszelkie zmienne.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Jedną z wielu cech typowych dla naszej firmy jest znakomita relacja ceny do jakości wszystkich produktów. Dzięki temu klimatyzacja w Sośnicowicach może stać się uzupełnieniem każdego mieszkania oraz biur wszelkiego rodzaju. Tania klimatyzacja do niedawna była szczytem marzeń dla właścicieli dużych przedsiębiorstw oraz niewielkich domów. Teraz jest inaczej. Zapraszamy do kontaktu z WASO KLIM i do skorzystania z naszej oferty w Sośnicowicach! Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  

  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii