Napisz do nas

  Coraz dłuższe i cieplejsze lata w Polsce dają się we znaki. W takich warunkach przydatna i pomocna może okazać się klimatyzacja. Sosnowiec to jedno z miast na Śląsku, w którym świadczymy kompleksowe usługi – od doboru, wyceny, przez montaż i późniejszy serwis oraz przeglądy. Nasze urządzenia dostarczają uznani na całym świecie producenci, co daje gwarancję jakości i niezawodności. Partnerują nam znane i sprawdzone marki, co zdecydowanie wyróżnia nas w wyjątkowej ofercie na tle konkurencji. Zapewniamy także atrakcyjne ceny klimatyzacji w Sosnowcu oraz pakiety zniżek. Proponujemy rozwiązania chłodnicze najwyższej jakości, które umożliwiają doskonałe dostosowanie optymalnej temperatury oraz wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Szeroka oferta dedykowana jest zarówno klientom indywidualnym, którzy chcą mieć klimatyzację w domu i mieszkaniu, a także dużym firmom szukającym klimatyzacji do biura w Sosnowcu. Oferujemy klimatyzację do większych obiektów, takich jak serwerownie, hotele, lokale gastronomiczne czy banki. Jeśli szukają Państwo klimatyzacji w Sosnowcu – zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Dobór i montaż klimatyzacji w Sosnowcu

  Starannie dobieramy odpowiednią klimatyzację do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wiemy, że każdy obiekt wymaga zastosowania najbardziej odpowiedniego systemu klimatyzacji, z odpowiednim doborem mocy i idealnie dopasowanym do panujących warunków atmosferycznych, a przy tym będącym jak najbardziej energooszczędnym. Dlatego na życzenie klienta przygotujemy bezpłatną wycenę, a nasze doradztwo w tym zakresie również otrzymają Państwo za darmo. Każdy klient zainteresowany naszym systemem klimatyzacyjnym w Sosnowcu otrzyma od nas wstępny zarys kosztów i plan przeprowadzanych prac. Zapewniamy rzetelny i profesjonalny montaż klimatyzacji w Sosnowcu i okolicy. Stale podnosimy nasze kompetencje, a zespół najlepszych i profesjonalnych fachowców czuwa nad tym, by instalowane przez nas urządzenia były jak najwyższej jakości. WASO KLIM dostarcza niezawodne rozwiązania klimatyzacyjne nie tylko w Sosnowcu, ale na całym Śląsku. Nasza oferta obejmuje montaż klimatyzacji w Katowicach, Tychach, Bytomiu i innych pobliskich miejscowościach.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Klimatyzacja WASO KLIM Sosnowiec – serwis i przeglądy

  Zakres naszych działań to także serwis klimatyzacji w Sosnowcu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że usterki związane z klimatyzacją powinny zostać jak najszybciej naprawione. Dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zapewniamy fachową pomoc doświadczonych pracowników, a każde zlecenie realizujemy z największą rzetelnością i terminowością. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji w Sosnowcu. Poza tym oferujemy Państwu przeglądy urządzenia, obejmujące między innymi czyszczenie i odgrzybianie jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej, a także wymianę filtrów.

  WASO KLIM działa niezawodnie i w pełni profesjonalnie na terenie Sosnowca i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z naszymi pracownikami.

  FAQ

  W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej klasy systemy klimatyzacyjne ścienne typu split, kasetowe i kanałowe. Każde zlecenie sprawdzamy z dokładnością i starannością, co pozwala nam na dobranie najlepszego rozwiązania i osiągnięcia najwyższego poziomu realizacji zlecenia. Jesteśmy cały czas przygotowani na przyjęcie nowych klientów i gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Nasi profesjonalni doradcy służą pomocą w każdym zakresie i pomogą dobrać najlepszą klimatyzację w Sosnowcu.

  Montaż naszych klimatyzacji w Sosnowcu odbywa się w pełni bezpiecznie i sprawnie, zachowujemy przy tym najwyższe normy. Wybierając naszą firmę zapewnimy Państwu zamontowanie całego systemu bez konieczności zamykania budynku, nasz zespół zadba o najwyższy poziom wykonanych usług. Prace są przeprowadzane pod pełnym nadzorem i są w pełni bezpieczne dla osób przebywających w pomieszczeniach.

  Gwarantujemy obsługę serwisową na terenie Sosnowca, a także ewentualne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Jesteśmy do całkowitej dyspozycji, jeżeli zaistnieje potrzeba konserwacji naszych urządzeń klimatyzacyjnych oraz czyszczenia jednostek. WASO KLIM to niezawodna firma, rekomendowana przez uznane marki i zapewniająca tanią i najbardziej wydajną klimatyzację do mieszkań i biur w Sosnowcu. Wszystkie niezbędne informacje oraz szczegóły otrzymają Państwo od naszych ekspertów, którzy są do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy profesjonalizm i fachowe, indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  Nasi fachowcy gwarantują systematyczne czyszczenie i konserwację oraz przegląd techniczny. Dla systemów domowych zalecane jest wykonanie przeglądu co najmniej raz na 12 miesięcy. Natomiast dla większych obiektów częściej – nawet kilka razy w roku.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii