Napisz do nas

WASO KLIM, to firma o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem z zakresu dostarczania rozwiązań klimatyzacyjnych. Nasze urządzenia dostarczają uznani na całym świecie producenci, co daje gwarancję jakości i niezawodności. Partnerują nam znane i sprawdzone marki, co zdecydowanie wyróżnia nas w wyjątkowej ofercie na tle konkurencji w Sosnowcu. Proponujemy rozwiązania chłodnicze najwyższej jakości, które umożliwiają doskonałe dostosowanie optymalnej temperatury oraz wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Szeroka oferta dedykowana jest zarówno klientom indywidualnym, którzy chcą mieć klimatyzację w domu, a także dużym firmom szukającym klimatyzacji do biura w Sosnowcu. Oferujemy klimatyzację do większych obiektów, takich jak serwerownie, hotele, lokale gastronomiczne czy banki.

Klimatyzacja WASO KLIM Sosnowiec – serwis, montaż, przeglądy

WASO KLIM dostarcza niezawodne systemy klimatyzacyjne, nieustannie pracuje nad tym zespół najlepszych i profesjonalnych fachowców. Starannie dobieramy odpowiednią klimatyzację do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wiemy, że każdy obiekt wymaga zastosowania najbardziej odpowiedniego systemu klimatyzacji, z odpowiednim doborem mocy i idealnie dopasowanym do panujących warunków atmosferycznych, a przy tym będącym jak najbardziej energooszczędnym. WASO KLIM działa niezawodnie i w pełni profesjonalnie na terenie Sosnowca i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z naszymi pracownikami.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Wszystko to znajdą Państwo u nas, a do tego zadbamy o Państwa zadowolenie podczas przeprowadzanym prac. Dlatego na życzenie klienta przygotujemy bezpłatną wycenę, a nasze doradztwo w tym zakresie również otrzymają Państwo za darmo. Każdy klient zainteresowany naszym systemem klimatyzacyjnym w Sosnowcu otrzyma od nas wstępny zarys kosztów i plan przeprowadzanych prac. WASO KLIM działa niezawodnie i w pełni profesjonalnie na terenie Sosnowca i okolic. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

FAQ

W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej klasy systemy klimatyzacyjne ścienne typu split, kasetowe i kanałowe. Każde zlecenie sprawdzamy z dokładnością i starannością, co pozwala nam na dobranie najlepszego rozwiązania i osiągnięcia najwyższego poziomu realizacji zlecenia. Jesteśmy cały czas przygotowani na przyjęcie nowych klientów i gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Nasi profesjonalni doradcy służą pomocą w każdym zakresie i pomogą dobrać najlepszą klimatyzację w Sosnowcu.

Montaż naszych klimatyzacji w Sosnowcu odbywa się w pełni bezpiecznie i sprawnie, zachowujemy przy tym najwyższe normy. Wybierając naszą firmę zapewnimy Państwu zamontowanie całego systemu bez konieczności zamykania budynku, nasz zespół zadba o najwyższy poziom wykonanych usług. Prace są przeprowadzane pod pełnym nadzorem i są w pełni bezpieczne dla osób przebywających w pomieszczeniach.

Gwarantujemy obsługę serwisową na terenie Sosnowca, a także ewentualne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Jesteśmy do całkowitej dyspozycji, jeżeli zaistnieje potrzeba konserwacji naszych urządzeń klimatyzacyjnych oraz czyszczenia jednostek. WASO KLIM to niezawodna firma, rekomendowana przez uznane marki i zapewniająca tanią i najbardziej wydajną klimatyzację do mieszkań i biur w Sosnowcu. Wszystkie niezbędne informacje oraz szczegóły otrzymają Państwo od naszych ekspertów, którzy są do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy profesjonalizm i fachowe, indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Nasi fachowcy gwarantują systematyczne czyszczenie i konserwację oraz przegląd techniczny. Dla systemów domowych zalecane jest wykonanie przeglądu co najmniej raz na 12 miesięcy. Natomiast dla większych obiektów częściej – nawet kilka razy w roku.

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie  
WASO KLIM
Ocena:  
 z 0 opinii