Napisz do nas

WASO KLIM, to firma o długoletniej tradycji, działająca prężnie na rynku klimatyzacji. Dostarczamy niezawodne i profesjonalne systemy klimatyzacyjne na terenie Starachowic. Nasze urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, zapewniając tym samym komfort działania przez lata. Oficjalnie partnerują nam wielkie marki, jak LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy, co daje dodatkową gwarancję na najwyższą jakość naszych klimatyzacji. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo systemy klimatyzacyjne do biur, hoteli, serwerowni, lokali gastronomicznych, a także do mieszkań na terenie Starachowic i okolic. Proponujemy rozwiązania klimatyzacji kanałowej, ściennej i kasetowej. Zapewniamy profesjonalny montaż wszystkich naszych jednostek klimatyzacyjnych, regularne przeglądy i serwis w Starachowicach. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty.

Klimatyzacja WASO KLIM Starachowice – serwis, montaż, przeglądy

Każde zlecenie realizujemy z pełnym profesjonalizmem, a nasz zespół najlepszych ekspertów codziennie dba o najwyższy poziom zadowolenia naszych klientów, na terenie Starachowic i okolic. Jeżeli chcieliby Państwo poznać naszą ofertę, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Za darmo przygotujemy najlepszą ofertę w atrakcyjnej cenie, a zarazem najbardziej energooszczędną. Zapewniamy również darmową wycenę realizacji prac. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Wszystkie usługi montażu naszych systemów klimatyzacyjnych w Starachowicach realizujemy z pełnym profesjonalizmem. Przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, przykładając szczególną uwagę do zachowania wszelkich norm przy montażu. Prace przeprowadzamy z zachowaniem komfortu dla osób przebywających w budynku. Ponadto gwarantujemy pełną obsługę serwisową w Starachowicach, zapewniając wszelkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz konserwację i czyszczenie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie