Napisz do nas

WASO KLIM, to firma o wieloletniej tradycji, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań klimatyzacyjnych w Świdnicy i okolicach. Nasze urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, co zapewnia najwyższy poziom jakości i trwałość w działaniu przez długie lata. Partnerują nam największe marki, które są cenione na całym świecie. Nasze systemy klimatyzacyjne są starannie dobierane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasi eksperci codziennie czekają na Państwa, żeby odpowiednio doradzić w wyborze. Oferujemy szeroki zakres urządzeń klimatyzacyjnych do biura, a także do domów, czy większych pomieszczeń, takich jak serwerownie, hotele czy lokale gastronomiczne. Zapewniamy montaż i serwis na terenie Świdnicy i okolic. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i sprawdzenia szerokiej oferty naszych urządzeń.

Klimatyzacja WASO KLIM Świdnica – serwis, montaż, przeglądy

WASO KLIM proponuje usługę montażu systemu klimatyzacji w Świdnicy i okolicach. Nasi fachowcy przeprowadzają wszystkie prace przy zachowaniu najwyższych norm jakości oraz w pełni bezpiecznie. Szczególną uwagę zwracamy zwłaszcza na zachowanie komfortu i bezpieczeństwa dla osób, które aktualnie przebywają w pomieszczeniach. Nasze urządzenia są dobierane ze szczególną starannością, tak, aby spełnić każde potrzeby i zapewnić działanie systemów klimatyzacyjnych na najwyższym poziomie, z pełnym komfortem.

Zapewniamy profesjonalne usługi w Świdnicy i okolicach. Ponadto nasze ceny są bardzo konkurencyjne, a jakość wszystkich usług niezmiennie pozostaje najlepsza i profesjonalna. Jeżeli chcieliby Państwo poznać naszą ofertę, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie i zadbamy o najlepszy wybór klimatyzacji, wykazując się indywidualnym podejściem do każdego klienta. WASO KLIM to zespół niezawodnych profesjonalistów gotowych do pracy i doradztwa w zakresie rozwiązań klimatyzacyjnych, zarówno dla klienta indywidualnego, jak i firm. Serdecznie zapraszamy! Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

FAQ

Zapewniamy fachowe doradztwo, dzięki czemu zyskają Państwo pewność, że system klimatyzacji będzie nie tylko odpowiednio chłodził pomieszczenie, ale też utrzymywał optymalną wilgotność, odpowiednią do panujących warunków atmosferycznych. Ponadto nasze najnowsze technologie pozwalają również na ogrzewanie pomieszczeń i najlepszą wentylację oraz filtrowanie powietrza, usuwając grzyby, kurz, pleśń i bakterie. Nasi doradcy pomogą w wyborze najlepszego systemu, który będzie również energooszczędny i odpowiedni do indywidualnych potrzeb.

Klimatyzacja jest również bezpieczna i odpowiednia dla domu oraz mieszkań. Dobrze dobrane urządzenia dają pełną gwarancję jakości i skuteczności działania, bez stwarzania niepotrzebnego ryzyka dla zdrowia. Doradcy WASO KLIM z dokładnością sprawdzą w jakim pomieszczeniu ma być zamontowana klimatyzacja, profesjonalnie określą wydajność i przygotują dla Państwa bezpłatną wycenę wszelkich prac, które muszą być wykonane.

Gwarantujemy również pełen zakres usług serwisowych w Świdnicy, realizujemy usługi napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Każdemu klientowi zapewnimy dokładną konserwację oraz czyszczenie, żeby zapewnić długie i komfortowe działanie naszych urządzeń. Nasi fachowcy starannie przeprowadzają każde prace serwisowe w Świdnicy. Dokładnie sprawdzane jest prawidłowe działanie oraz szczelność każdego z podzespołów, a w razie konieczności zostaje oczyszczony.

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie