Napisz do nas

WASO KLIM to firma o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje rozwiązania klimatyzacyjne w Świebodzicach. Nasze urządzenia pochodzą od renomowanych i cenionych na całym świecie producentów, co zapewnia najwyższą jakość naszych systemów klimatyzacyjnych, a przede wszystkim komfortowe korzystanie przez długie lata. Oficjalnie partnerują nam znane marki, jak LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. W naszej szerokiej ofercie można znaleźć klimatyzację do biura, a także do mieszkań. Proponujemy Państwu niezawodne rozwiązania klimatyzacyjne i pełną ofertę montażową urządzeń w Świebodzicach. Nasi profesjonalni doradcy chętnie służą pomocą w wyborze oraz przedstawią bezpłatną wycenę i plan wykonywanych prac. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Klimatyzacja WASO KLIM Świebodzice – serwis, montaż, przeglądy

Każde zlecenie realizujemy z dokładnością i rzetelnością, do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie i dobieramy najlepsze rozwiązanie klimatyzacyjne. Nasi fachowcy pomogą w wyborze odpowiedniej klimatyzacji do biura, ale także do domu na terenie Świebodzic i okolic. Wyróżniamy się dokładnością i ofertą najbardziej energooszczędnych klimatyzacji w Świebodzicach. Gwarantujemy najbardziej profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny w Świebodzicach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

WASO KLIM, to zespół najbardziej doświadczonych ludzi, którzy świadczą usługi montażu klimatyzacji w Świebodzicach. Bardzo dokładnie sprawdzamy specyfikę pomieszczeń, w których montujemy nasze urządzenia, a prace przeprowadzamy z zachowaniem najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa, w pełni komfortowo dla osób przebywających w budynku. Zapewniamy również pełną obsługę serwisową oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Przeprowadzamy też usługi konserwacyjne i przeglądy okresowe z ewentualnym czyszczeniem jednostek. Działamy również z montażem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie