Napisz do nas

  W firmie WASO KLIM oferujemy nowoczesne systemy klimatyzacji, wśród których warto wymienić wersje kanałowe, split oraz kasetowe. Wszystkie fantastycznie chłodzą powietrze i tym samym znajdą zastosowanie w różnych pomieszczeniach, gdyż różnią się poborem mocy oraz wydajnością. Co ciekawe, dzięki naszej firmie klimatyzacja w Świętochłowicach jest zdecydowanie bardziej przystępna cenowo niż kiedykolwiek. To zasługa znakomitego asortymentu, składającego się z urządzeń marek takich jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy, które doskonale łączą jakość z atrakcyjną ceną. Oferujemy także usługi dodatkowe, takie jak montaż klimatyzacji w Świętochłowicach. Instalacji dokonujemy za pomocą nowoczesnych narzędzi przez wyspecjalizowanych pracowników.

  Klimatyzacja WASO KLIM Świętochłowice – serwis, montaż, przeglądy

  W firmie WASO KLIM oferujemy pełen zakres usług – od zakupu odpowiedniego urządzenia, poprzez jego montaż, aż do serwisu klimatyzacji w Świętochłowicach. Realizujemy przeglądy okresowe każdego systemu i wymieniamy zużyte elementy eksploatacyjne, takie jak filtry oraz niektóre przewody. Wszystkie prace realizują jedynie nasi najlepsi pracownicy, którzy są wyspecjalizowani w tej dziedzinie, używając do tego celu oryginalne podzespoły, które zapewnią bezawaryjne użytkowanie przez bardzo długi czas.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Otwieramy się na każdy rodzaj współpracy. Klimatyzacje domowe w Świętochłowicach, jeszcze kilka lat temu oceniane jako drogie i niedostępne, są teraz znakomitym sposobem na poprawę komfortu życia oraz zwiększenie jakości powietrza w domu. To zasługa nowoczesnych filtrów i możliwości chłodzenia powietrza i zarazem jego osuszania. Jednak w dalszym ciągu najpopularniejsza jest klimatyzacja do biura. Jej cechą charakterystyczną jest bardzo wysoka wydajność oraz niski pobór energii. WASO KLIM to firma o bardzo szerokim spektrum działania, dlatego z chęcią podejmujemy się także zleceń trudnych, takich jak klimatyzacja w Świętochłowickich lokalach gastronomicznych. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii