Napisz do nas

WASO KLIM, to firma z wieloletnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji na rynku dostarczania rozwiązań klimatyzacji w Tarnobrzegu. Nasze urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, co zapewnia niezawodność działania oraz komfortowe i swobodne korzystanie przez długie lata. Naszymi oficjalnymi partnerami są znane na całym świecie firmy. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo klimatyzację idealnie pasującą do domu czy biura w Tarnobrzegu. Proponujemy rozwiązania takie jak klimatyzacja ścienna, kanałowa i kasetowa. Nowoczesne rozwiązania spełniają wiele funkcji. Głównym zadaniem jest chłodzenie powietrza i utrzymanie odpowiedniej temperatury. Aby cały system działał niezawodnie i w pełni skutecznie, bez ryzyka dla zdrowia należy dobrać odpowiedni rodzaj klimatyzacji. Nasz zespół fachowców jest codziennie do Państwa dyspozycji i gwarantuje w pełni profesjonalne doradztwo.

Klimatyzacja WASO KLIM Tarnobrzeg – serwis, montaż, przeglądy

WASO KLIM z wielką starannością dba nieustannie o profesjonalne świadczenie usług montażu systemów klimatyzacyjnych na terenie Tarnobrzega i okolic. Nasi fachowcy zapewniają w pełni bezpieczne, niezawodne przeprowadzenie wszelkich prac montażowych, dbając przy tym o zachowanie najwyższej jakości norm i przepisów. Mając na uwadze zwłaszcza zachowanie bezpieczeństwa i komfortu dla osób aktualnie przebywających w pomieszczeniach. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia szczegółowej oferty, a my zapewnimy darmową wycenę.

Gwarantujemy pełną obsługę serwisową i naprawy gwarancyjne, a także pogwarancyjne w Tarnobrzegu i okolicach. Nasi fachowcy bardzo dokładnie sprawdzają szczelność i prawidłowe działanie każdego podzespołu, a w razie potrzeby – czyszczą i konserwują. Tylko starannie przeprowadzona usługa daje pewność prawidłowego i długotrwałego działania. WASO KLIM starannie i z pełnym profesjonalizmem zadba o Państwa system klimatyzacyjny zarówno przed zakupem, jak i po zamontowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu telefonicznego z naszym zespołem. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

FAQ

Nasze innowacyjne urządzenia pozwalają również na utrzymanie optymalnej wilgotności powietrza, odpowiedniej do panujących warunków atmosferycznych oraz ogrzewanie pomieszczeń, a także filtrowanie i oczyszczanie powietrza. Jest to niezmiernie ważne zwłaszcza dla osób cierpiących na alergię, dzięki temu powietrze staje się odpowiednio nawilżone, a wszystkie bakterie, grzyby, pleśń czy pyłki zostają skutecznie usunięte.

Nasi eksperci starannie sprawdzą specyfikacje pomieszczenia i zaproponują dobranie najlepszego i najbardziej odpowiedniego systemu klimatyzacyjnego, biorąc pod uwagę wydajność i miejsce montażu, a to wszystko w bardzo konkurencyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy nie tylko dobiorą odpowiednią klimatyzację, ale też przeprowadzą darmową wycenę planowanych prac. W WASO KLIM do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie.

Wybierając klimatyzację, należy zwrócić się do profesjonalistów, którzy zapewnią prawidłowy montaż, ale też gwarancję długotrwałego działania. WASO KLIM przede wszystkim zapewnia montaż klimatyzacji w domu czy biurze, bez ryzyka szkodliwego oddziaływania na zdrowie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Nasza firma zapewnia również usługi serwisowania klimatyzacji w Tarnobrzegu. Posiadając system klimatyzacyjny należy pamiętać o regularnym serwisowaniu i przeglądach technicznych. Zalecamy systematyczne sprawdzanie poprawnego działania urządzeń. Dla domów wskazane jest raz lub dwa w ciągu 12 miesięcy, natomiast jeżeli chodzi o większe obiekty, takie jak hotele czy lokale gastronomiczne, wskazane jest nawet częściej.

Profesjonalnie przeprowadzony serwis klimatyzacji w mieszkaniu to gwarancja niezawodności funkcjonowania sprzętu przez wiele lat. W jego trakcie nasi eksperci z największą starannością sprawdzają zarówno działanie, jak i szczelność poszczególnych elementów instalacji, a w razie konieczności dokonują ich czyszczenia. Nigdy nie należy rezygnować z serwisu, jako że przyczynić może się to do rozwoju groźnych bakterii. Dotyczy to w szczególności osób borykających się z bakteriami i dolegliwościami ze strony układu oddechowego.

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie