Napisz do nas

WASO KLIM to firma zajmująca się dostarczaniem rozwiązań klimatyzacyjnych na terenie Tarnowa i okolic. Działamy na rynku wiele lat i wyróżniamy się profesjonalizmem. Nasze urządzenia pochodzą od renomowanych producentów uznanych na całym świecie, dzięki temu zyskują Państwo gwarancję jakości na długie lata. Zapewniamy przy tym konkurencyjne ceny. Oficjalnie partnerują nam znane i cenione marki, jak LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. Specjalizujemy się w klimatyzacjach do domu, mieszkań czy biur. Obsługujemy również klientów firmowych. Jeżeli chcieliby Państwo poznać szczegóły oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Zapewniamy fachowe i darmowe doradztwo z zakresu wyboru odpowiedniej klimatyzacji oraz darmową wycenę przeprowadzanych prac. Działamy na terenie Tarnowa i okolic.

Klimatyzacja WASO KLIM Tarnów – serwis, montaż, przeglądy

Oferujemy usługi profesjonalnego montażu klimatyzacji w Tarnowie. Bez względu na to, czy wybiorą Państwo klimatyzację do biura, czy też klimatyzację do mieszkania, nasz zespół zapewni fachową obsługę z zakresu zamontowania. Podczas przeprowadzanych prac zachowujemy szczególną ostrożność i stosujemy się do wszelkich norm jakościowych. A przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo i komfort osób przebywających w pomieszczeniach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem oraz gwarantując zadowolenie.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

WASO KLIM świadczy również usługi serwisowe klimatyzacji w Tarnowie i okolicach. Starannie przeprowadzamy przeglądy okresowe i dokonujemy konserwacji, a w razie konieczności czyścimy jednostki. Zapewniamy również pełną obsługę napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych w Tarnowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i sprawdzenia naszej pełnej oferty. Nasz zespół ekspertów jest gotowy każdego dnia, żeby odpowiednio dobrać dla Państwa system klimatyzacyjny i zapewnić szeroki zakres dodatkowych usług. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie