Napisz do nas

  WASO KLIM jest firmą działającą na rynku od dziesięciu lat. Montujemy klimatyzację w Tarnowskich górach i okolicy. Nasze urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, uznanych na całym świecie. Oficjalnie partnerują nam znane marki, jak LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom dostarczenie niezawodnej klimatyzacji, która będzie działała przez długie lata. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo klimatyzację dla biur, mieszkań, a także większych lokali – hoteli czy lokali gastronomicznych. Pracuje z nami zespół ekspertów, którzy każdego dnia są gotowi doradzić w wyborze odpowiedniej klimatyzacji. Działamy na terenie Tarnowskich Gór, a nasi doradcy z pełnym profesjonalizmem pomogą w wyborze oraz przygotują darmową wycenę wykonywanych prac. Jeżeli chcieliby Państwo sprawdzić szczegóły naszej oferty – zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  Doradztwo, montaż, przegląd klimatyzacji – pełen zakres działań

  Gwarantujemy doradztwo, montaż i przegląd klimatyzacji w Tarnowskich Górach. Nasi eksperci z ogromną starannością wykonują każde zlecenie. Dbamy o bezpieczeństwo osób przebywających w budynkach podczas prac i zapewniamy pełen komfort. Montaż odbywa się w pełni profesjonalnie z zachowaniem wszelkich norm jakościowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dając naszym klientom satysfakcję. Dzięki temu wybierając klimatyzację do domu czy biura, zyskają Państwo jakość i pełne zadowolenie. WASO KLIM świadczy również usługi serwisowe klimatyzacji oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na terenie Tarnowskich Gór i okolic, Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach i innych pobliskich miejscowościach.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Serwis klimatyzacji Tarnowskie Góry

  Dobrze serwisowana klimatyzacja nie tylko prawidłowo schładza powietrze, ale również dba o zdrowie mieszkańców czy pracowników. W końcu system ten oczyszcza powietrze i kontroluje jego wilgotność. Jest to niezwykle ważne, jeśli chodzi o samopoczucie czy wydajność. Chociaż wiele czynności związanych z serwisem klimatyzacji można wykonać samodzielnie, raz na sezon warto zlecić to zadanie profesjonalistom z WASO KLIM. Specjalizujemy się w serwisie klimatyzacji w Tarnowskich Górach. Oprócz profesjonalnego montażu i doradztwa oferujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Regularne serwisowanie klimy powinno być przeprowadzane przynajmniej raz na sezon. Warto tego pilnować, ponieważ często jest to warunek niezbędny do utrzymania gwarancji producenta. Zakres naszych prac to:

  • czyszczenie obudowy jednostki zewnętrznej i wewnętrznej,
  • płukanie i czyszczenie tacy ociekowej, przewodów, odpływów,
  • konserwacja skraplacza i parownika,
  • czyszczenie lub wymiana filtrów powietrza,
  • wykonanie testów szczelności i temperatury.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego wybrać klimatyzację WASO KLIM w Tarnowskich Górach?

  Potrzebny jest Państwu sprawdzony i tani serwis klimatyzacji w Tarnowskich Górach? Zachęcamy do kontaktu z WASO KLIM. Współpraca z nami to:

  • gwarancja konkurencyjnych cen najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • fachowa pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • rzetelność, terminowość, profesjonalizm,
  • bezpłatna wycena,
  • konkurencyjne ceny klimatyzacji w Tarnowskich Górach,
  • fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

  Wybierając WASO KLIM, zyskują Państwo pewność wyboru najlepszego rozwiązania w konkurencyjnej cenie w Tarnowskich Górach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i sprawdzenia naszej oferty.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii