Napisz do nas

  WASO KLIM jest firmą działającą na rynku od dziesięciu lat, dostarczamy systemy klimatyzacyjne na terenie Tarnowskich Gór i okolic. Nasze urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, uznanych na całym świecie. Oficjalnie partnerują nam znane marki, jak LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom dostarczenie niezawodnej klimatyzacji, która będzie działała przez długie lata. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo rozwiązania dla biur, mieszkań, a także większych lokali – hotele czy lokale gastronomiczne. Pracuje z nami zespół ekspertów, którzy każdego dnia są gotowi doradzić w wyborze najbardziej odpowiedniej klimatyzacji. Działamy na terenie Tarnowskich Gór, a nasi doradcy z pełnym profesjonalizmem pomogą w wyborze oraz przygotują darmową wycenę wykonywanych prac. Jeżeli chcieliby Państwo sprawdzić szczegóły naszej oferty – zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  Klimatyzacja WASO KLIM Tarnowskie Góry – serwis, montaż, przeglądy

  Gwarantujemy usługi montażu klimatyzacji w Tarnowskich Górach, nasi eksperci z ogromną starannością wykonują każde zlecenie. Dbamy o bezpieczeństwo osób przebywających w budynkach podczas prac i zapewniamy pełen komfort. Montaż odbywa się w pełni profesjonalnie z zachowaniem wszelkich norm jakościowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dając naszym klientom satysfakcję. Dzięki temu wybierając klimatyzację do domu czy biura, zyskają Państwo jakość i pełne zadowolenie.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  WASO KLIM świadczy również usługi serwisowe klimatyzacji oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na terenie Tarnowskich Gór i okolic. Nasz profesjonalnie dobrany zespół, dokładnie sprawdza i konserwuje każdą jednostkę, a w razie konieczności również przeprowadza czyszczenie. Wybierając WASO KLIM zyskują Państwo pewność wyboru najlepszego rozwiązania w konkurencyjnej cenie w Tarnowskich Górach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i sprawdzenia naszej oferty. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii