Napisz do nas

WASO KLIM, to firma dostarczająca rozwiązania klimatyzacyjne w Tomaszowie Mazowieckim. Działamy na rynku niezawodnie od dziesięciu lat. Urządzenia, które dostarczamy naszym klientom pochodzą od renomowanych i uznanych na całym świecie producentów, dzięki temu zapewniamy jakość na najwyższym poziomie. Oficjalnie partnerują nam znane marki – LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. Specjalizujemy się w rozwiązaniach klimatyzacyjnych w Tarnowskich Górach dla klientów indywidualnych do mieszkań i domów, a także dla firm, do biur czy większych pomieszczeń, hoteli i lokali gastronomicznych. Jeżeli chcieliby Państwo poznać szczegóły naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasz zespół ekspertów jest gotowy każdego dnia do pomocy przy wyborze najlepszej klimatyzacji. Na życzenie klienta przeprowadzamy dokładną analizę i dobieramy najlepszy i najbardziej energooszczędny system klimatyzacyjny, a także przygotowujemy darmową wycenę przeprowadzania ewentualnych prac.

Klimatyzacja WASO KLIM Tomaszów Mazowiecki – serwis, montaż, przeglądy

W naszej ofercie znajdą Państwo klimatyzację ścienną, kanałową i kasetową, zapewniamy dobór najbardziej odpowiedniej do indywidualnych potrzeb. WASO KLIM zapewnia usługi pełnego montażu klimatyzacji w Tomaszowie Mazowieckim. Nasi fachowcy przeprowadzają każde prace z zachowaniem najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. A przede wszystkim dbamy o komfort osób przebywających w pomieszczeniach. Gwarantuje to Państwu pełne zadowolenie z naszych klimatyzacji, w domu, w mieszkaniu czy biurze.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

WASO KLIM zapewnia również pełną obsługę serwisową klimatyzacji w Tomaszowie Mazowieckim. Nasi eksperci starannie przeprowadzają przeglądy techniczne i konserwują, a w razie konieczności czyszczą jednostki klimatyzacyjne. Regularne i fachowe serwisowanie ma wpływ na to, że nasze klimatyzacje działają sprawnie i długo, a nasi klienci są zadowoleni przez lata. Zapewniamy również obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną w Tomaszowie Mazowieckim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i sprawdzenia naszej oferty. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie