Napisz do nas

  Firma WASO KLIM od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu klientom indywidualnym i biznesowym najwyższej jakości rozwiązań z zakresu klimatyzacji. W przygotowanej ofercie czekają na Państwa takie systemy jak klimatyzacja ścienna typu split, kasetowa i kanałowa dedykowane domom, biurom, serwerowniom i obiektom, np. lokalom gastronomicznym, hotelom czy bankom.

  Klimatyzacja WASO KLIM Trzebinia – serwis, montaż, przeglądy

  Dzięki współpracy z takimi światowymi jak markami jak Mitsubishi Heavy, LG czy Sinclair możemy zagwarantować Państwu nowoczesne, energooszczędne i niezawodne urządzenia w bardzo konkurencyjnych cenach. Co więcej, mieszkańców Trzebini i okolicznych miejscowości zachęcamy do skorzystania z oferty montażu i instalacji wybranej klimatyzacji oraz jej serwisu i przeglądu, które są przeprowadzane przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników.

  Aby zagwarantować Państwu całkowitą satysfakcję z przygotowanej oferty i realizacji zlecenia, oddajemy do Państwa dyspozycji szereg wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z branży systemów chłodzenia. Oferujemy nie tylko bezpłatne doradztwo, ale także darmową wycenę na terenie Trzebini i okolic.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Po jej zakończeniu poznają Państwo przybliżone koszty montażu i instalacji systemów klimatyzacyjnych w danym pomieszczeniu lub budynku. W celu poznania szczegółów zachęcamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  Klimatyzator Waso

  Montaż i serwis, które przeprowadzają pracownicy WASO KLIM, są realizowane zawsze w dogodnym dla Państwa terminie i po wcześniejszym ustaleniu wszelkich szczegółów. Co więcej, wykonują je wyłącznie doświadczeni fachowcy, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Wybierając naszą firmę, zyskują Państwo gwarancję konkurencyjnych cen usług i nowoczesnych urządzeń, profesjonalnego i indywidualnego podejścia oraz rzetelności na każdym etapie realizacji zlecenia.

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
  katalogi klimatyzatorów
  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii