Napisz do nas

WASO KLIM jest firmą, która od dziesięciu lat dostarcza niezawodne systemy klimatyzacyjne w Turku. Nasze urządzenia pochodzą od renomowanych producentów cenionych na całym świecie, co daje gwarancję, że nasze klimatyzacje są najwyższej jakości i będą służyć przez długie lata. Oficjalnie partnerują nam znane marki, jak LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. Oferujemy szeroki wybór systemów klimatyzacyjnych w konkurencyjnych cenach w Turku. Znajdą u nas Państwo klimatyzację ścienną, kanałową i kasetową. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Dostarczamy rozwiązania klimatyzacji do biur, mieszkań i domów. Jeżeli chcieliby Państwo poznać naszą ofertę, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Codziennie czeka na Państwa nasz zespół profesjonalnych doradców, którzy nie tylko pomogą w wyborze najlepszej i najbardziej energooszczędnej klimatyzacji, ale także przygotują darmową wycenę wykonywanych prac.

Klimatyzacja WASO KLIM Turek – serwis, montaż, przeglądy

WASO KLIM oferuje również montaż klimatyzacji w Turku i okolicach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Zapewniamy przeprowadzenie prac przy zachowaniu wszelkich norm jakościowych, a przede wszystkim dbamy o komfort i bezpieczeństwo osób przebywających w budynkach. Nasi fachowcy zapewniają pełne zadowolenie i gwarancję profesjonalnie wykonanych usług montażowych.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Ponadto gwarantujemy również pełną obsługę serwisową klimatyzacji w Turku. Starannie przeprowadzamy regularne przeglądy techniczne, konserwacje, a w razie konieczności również czyszczenie jednostek klimatyzacyjnych. Zapewnia to sprawne i komfortowe działanie naszych klimatyzacji przez lata. Oferujemy również obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną klimatyzacji w Turku. Jeżeli chcą Państwo poznać szczegóły naszej ofert, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie