Napisz do nas

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy ofertę klimatyzacji w mieście Tychy firmy WASO KLIM, potentata na rynku systemów klimatyzacyjnych. W naszym asortymencie da się znaleźć między innymi fantastyczne urządzenia firm takich jak LG, Sinclair oraz Mitsubishi Heavy, które zapewniają wiele lat użytkowania bez obaw o przedwczesne awarie. W ofercie znajdują się trzy rodzaje systemów: split, kasetowy oraz kanałowy, które doskonale spełnią się w praktycznie każdym przypadku. Dzięki naszej firmie klimatyzacja może być zrealizowana tanio, lecz również w najwyższej jakości. Jeśli zatem poszukujesz klimatyzacji w Tychach, to koniecznie skorzystaj z doskonałej oferty WASO KLIM.

Klimatyzacja WASO KLIM Tychy – serwis, montaż, przeglądy

Nasza firma specjalizuje się we wszystkich pracach związanych z systemami klimatyzacji. Dlatego prezentowana oferta wykracza zdecydowanie dalej niż oferowanie znakomitych urządzeń. Realizujemy między innymi serwis klimatyzacji w mieście Tychy. Wszelkie prace związane z właściwym utrzymaniem wszystkich elementów wykonujemy za pomocą oryginalnych części zamiennych oraz specjalistycznych narzędzi. To bardzo istotne w kwestii wydajności urządzeń i ich energooszczędności. Oferujemy również montaż klimatyzacji w Tychach. Nasi wykwalifikowani pracownicy używają wówczas jedynie nowoczesnych narzędzi, które umożliwiają sprawny montaż i schludny efekt końcowy.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Podejmujemy się działań każdego typu. Klimatyzacja biurowa o wysokiej wydajności jest zdecydowanie najpopularniejsza. Oferuje ogromną wydajność, gdyż jedno urządzenia jest w stanie skutecznie schłodzić nawet kilka pomieszczeń. Z kolei klimatyzacja domowa jest nastawiona między innymi na bardzo niski pobór prądu oraz dobrą efektywność pracy. Klimatyzacja w mieszkaniu jest także sposobem na zwiększenie komfortu życia i zarazem zdrowia za sprawą oczyszczania powietrza z bakterii i roztoczy, a także zarodników grzybów. Niezależnie od wyboru, dzięki firmie WASO KLIM klimatyzacja w mieście Tychy jest bardziej przystępna cenowo. Zapraszamy do kontaktu! Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

FAQ

Działanie klimatyzacji dla większości osób jest trudne. System składa się z wielu części, które wspólnie wywołują uczucie chłodu. Ciepłe powietrze wewnątrz budynku jest wciągane przez główną jednostkę, która schładza je za pomocą czynnika chłodniczego w wymienniku ciepła. Całe ciepło pobrane z powietrza jest później wyciągane na zewnątrz budynku za pomocą wentylatorów w drugim urządzeniu.

W ofercie WASO KLIM znajdują się trzy typy systemów klimatyzacji. System typu Split jest najczęściej spotykany w mieszkaniach i charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i niskim poborem energii. System kanałowy umożliwia zastosowanie jednego urządzenia głównego, które jest w stanie schłodzić kilka pomieszczeń jednocześnie. Ostatnim typem są wersje kasetowe, montowane nad sufitem podwieszanym. Są najczęściej spotykane w biurach i obiektach przemysłowych. Modele różnią się wydajnością oraz poborem energii. W wyborze pomogą nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i dopasują odpowiedni rodzaj do potrzeb klienta.

Klimatyzacja pełni wiele ról w każdym pomieszczeniu. Nie tylko zapewnia dopływ świeżego i chłodnego powietrza, lecz także w trakcie chłodzenia je osusza, co jest szczególnie istotne dla osób podatnych na ilość wilgoci w powietrzu. Równie ważną kwestią dla alergików jest oczyszczanie powietrza z zalegających w nim roztoczy, kurzu oraz bakterii.

Klimatyzacje należy serwisować minimum co roku, lecz zaleca się, by okresy między serwisowaniem były znacznie krótsze. Częstotliwość serwisowania uzależnia się między innymi od intensywności pracy. W mieszkaniach czynności serwisowe można przeprowadzać co 12 miesięcy, a w obiektach takich jak lokale gastronomiczne – co około pół roku.

Wraz z upływem czasu wewnątrz klimatyzatora osadzają się grzyby i roztocza. Czynnik chłodzący może zacząć wyciekać z miedzianych rurek i tym samym znacznie obniżyć wydajność systemu. Ostateczną fazą może być zatarcie mechanizmów. Dlatego też serwisowanie klimatyzacji jest niezwykle istotne.

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie