Napisz do nas

  W dzisiejszych czasach klimatyzacja w budynkach użyteczności publicznej jest już właściwie standardem. Coraz częściej pojawia się również w przestrzeni prywatnej. Nic dziwnego – fale upałów nawiedzające Polskę są coraz dłuższe i coraz bardziej uporczywe, a nic nie wskazuje na to, by miało się to w najbliższej przyszłości zmienić. Zbyt wysokie temperatury mają negatywny wpływ na ludzi, obniżając naszą wydajność w pracy oraz komfort przebywania we własnym domu. Jeśli chcą Państwo zapewnić przyjemny chłód w pomieszczeniach swojego przedsiębiorstwa lub mieszkania, gdy za oknem żar leje się z nieba, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

  Montaż, serwis i przegląd klimatyzacji

  WASO KLIM może zaproponować swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu klimatyzacji. Nasza oferta obejmuje montaż klimatyzacji od renomowanych producentów, takich jak Mitsubishi Heavy Industries, LG, Sinclair, Rotenso czy Samsung. Na podstawie powierzchni oraz charakterystyki obiektu dobieramy najbardziej efektywne rozwiązanie. Państwa urządzenie zdaje się działać nieprawidłowo? Również prosimy o kontakt z nami! Wyślemy na miejsce naszą ekipę, która zajmie się serwisem klimatyzacji. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by przywrócić urządzenie do pełnej sprawności. Zachęcamy także do zatelefonowania do nas, jeśli potrzebują Państwo przeglądu klimatyzacji. Regularne inspekcje urządzenia są niezwykle ważne dla zachowania sprawności oraz przedłużenia jego żywotności. Wszystkie informacje o przeprowadzonych naprawach i przeglądach umieszczamy w książeczce serwisowej, którą zakładamy dla każdego klimatyzatora.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Nie pozostaje nam nic innego, jak jeszcze raz zachęcić Państwa do skorzystania z naszych usług klimatyzacyjnych. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności, prosimy o kontakt, a chętnie na nie odpowiemy.

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

  FAQ

  Działanie klimatyzacji dla większości osób jest trudne. System składa się z wielu części, które wspólnie wywołują uczucie chłodu. Ciepłe powietrze wewnątrz budynku jest wciągane przez główną jednostkę, która schładza je za pomocą czynnika chłodniczego w wymienniku ciepła. Całe ciepło pobrane z powietrza jest później wyciągane na zewnątrz budynku za pomocą wentylatorów w drugim urządzeniu.

  W ofercie WASO KLIM znajdują się trzy typy systemów klimatyzacji. System typu Split jest najczęściej spotykany w mieszkaniach i charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i niskim poborem energii. System kanałowy umożliwia zastosowanie jednego urządzenia głównego, które jest w stanie schłodzić kilka pomieszczeń jednocześnie. Ostatnim typem są wersje kasetowe, montowane nad sufitem podwieszanym. Są najczęściej spotykane w biurach i obiektach przemysłowych. Modele różnią się wydajnością oraz poborem energii. W wyborze pomogą nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i dopasują odpowiedni rodzaj do potrzeb klienta.

  Klimatyzacja pełni wiele ról w każdym pomieszczeniu. Nie tylko zapewnia dopływ świeżego i chłodnego powietrza, lecz także w trakcie chłodzenia je osusza, co jest szczególnie istotne dla osób podatnych na ilość wilgoci w powietrzu. Równie ważną kwestią dla alergików jest oczyszczanie powietrza z zalegających w nim roztoczy, kurzu oraz bakterii.

  Klimatyzacje należy serwisować minimum co roku, lecz zaleca się, by okresy między serwisowaniem były znacznie krótsze. Częstotliwość serwisowania uzależnia się między innymi od intensywności pracy. W mieszkaniach czynności serwisowe można przeprowadzać co 12 miesięcy, a w obiektach takich jak lokale gastronomiczne – co około pół roku.

  Wraz z upływem czasu wewnątrz klimatyzatora osadzają się grzyby i roztocza. Czynnik chłodzący może zacząć wyciekać z miedzianych rurek i tym samym znacznie obniżyć wydajność systemu. Ostateczną fazą może być zatarcie mechanizmów. Dlatego też serwisowanie klimatyzacji jest niezwykle istotne.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii