Napisz do nas

  Fale upałów nawiedzające Polskę są dłuższe i coraz bardziej uporczywe. Aby ułatwić funkcjonowanie wewnątrz nagrzanych pomieszczeń, z pomocą przychodzi klimatyzacja. Tychy to jedno z miast, w których świadczymy kompleksowe usługi doboru, montażu oraz serwisu klimy. W dzisiejszych czasach urządzenie to jest już praktycznie standardem w budynkach użyteczności publicznej, sklepach czy zakładach pracy. Nikogo również nie dziwią klimatyzatory montowane w domach jednorodzinnych czy mieszkaniach w bloku. Jeśli Państwo również zastanawiają się nad klimatyzacją w Tychach – zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Świadczymy kompleksowe usługi, obejmujące doradztwo techniczne oraz prace serwisowe. Pracujemy wyłącznie na sprzęcie renomowanych producentów. Jesteśmy również pewni, że oferowana przez nas cena klimatyzacji w Tychach jest bardzo konkurencyjna.

  Montaż i serwis klimatyzacji w Tychach

  WASO KLIM może zaproponować swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu klimatyzacji. Nasza oferta to nie tylko kompleksowe doradztwo i darmowa wycena. To również montaż klimatyzacji w Tychach. Pracujemy na sprzęcie wyłącznie renomowanych producentów, takich jak Mitsubishi Heavy Industries, LG, Sinclair, Rotenso czy Samsung. Na podstawie powierzchni oraz charakterystyki obiektu dobieramy najbardziej efektywne rozwiązanie. Państwa urządzenie zdaje się działać nieprawidłowo? Również prosimy o kontakt z nami! Wyślemy na miejsce naszą ekipę, która zajmie się serwisem klimatyzacji w Tychach. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by przywrócić urządzenie do pełnej sprawności. Zachęcamy także do zatelefonowania do nas, jeśli potrzebują Państwo przeglądu klimatyzacji w Tychach. Regularne inspekcje urządzenia są niezwykle ważne dla zachowania sprawności oraz przedłużenia jego żywotności. Wszystkie informacje o przeprowadzonych naprawach i przeglądach umieszczamy w książeczce serwisowej, którą zakładamy dla każdego klimatyzatora.

  Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

  Zadzwoń do nas: 664 969 190

  katalogi klimatyzatorów

  Współpracuj z WASO KLIM w Tychach!

  WASO KLIM to firma z wieloletnim doświadczeniem, która na rynku klimatyzacji w Tychach działa już od 2006 roku. Przez cały ten czas zrealizowaliśmy mnóstwo projektów w budynkach prywatnych, jak i firmach, zakładach przemysłowych czy instytucjach prywatnych. Tak ogromne doświadczenie i zaufanie wśród klientów to nasza najlepsza wizytówka. Co otrzymują Państwo, dzięki współpracy z nami?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny klimatyzacji w Tychach
  • Pracujemy wyłącznie na urządzeniach znanych i renomowanych producentów z całego świata
  • Zapewniamy kompleksową wycenę oraz bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek
  • Oferujemy fachowy montaż, przegląd
  • Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji w Tychach i okolicy

  Nie pozostaje nam nic innego, jak jeszcze raz zachęcić Państwa do skorzystania z naszych usług klimatyzacyjnych. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności, prosimy o kontakt, a chętnie na nie odpowiemy.

  FAQ

  Działanie klimatyzacji dla większości osób jest trudne. System składa się z wielu części, które wspólnie wywołują uczucie chłodu. Ciepłe powietrze wewnątrz budynku jest wciągane przez główną jednostkę, która schładza je za pomocą czynnika chłodniczego w wymienniku ciepła. Całe ciepło pobrane z powietrza jest później wyciągane na zewnątrz budynku za pomocą wentylatorów w drugim urządzeniu.

  W ofercie WASO KLIM znajdują się trzy typy systemów klimatyzacji. System typu Split jest najczęściej spotykany w mieszkaniach i charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i niskim poborem energii. System kanałowy umożliwia zastosowanie jednego urządzenia głównego, które jest w stanie schłodzić kilka pomieszczeń jednocześnie. Ostatnim typem są wersje kasetowe, montowane nad sufitem podwieszanym. Są najczęściej spotykane w biurach i obiektach przemysłowych. Modele różnią się wydajnością oraz poborem energii. W wyborze pomogą nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i dopasują odpowiedni rodzaj do potrzeb klienta.

  Klimatyzacja pełni wiele ról w każdym pomieszczeniu. Nie tylko zapewnia dopływ świeżego i chłodnego powietrza, lecz także w trakcie chłodzenia je osusza, co jest szczególnie istotne dla osób podatnych na ilość wilgoci w powietrzu. Równie ważną kwestią dla alergików jest oczyszczanie powietrza z zalegających w nim roztoczy, kurzu oraz bakterii.

  Klimatyzacje należy serwisować minimum co roku, lecz zaleca się, by okresy między serwisowaniem były znacznie krótsze. Częstotliwość serwisowania uzależnia się między innymi od intensywności pracy. W mieszkaniach czynności serwisowe można przeprowadzać co 12 miesięcy, a w obiektach takich jak lokale gastronomiczne – co około pół roku.

  Wraz z upływem czasu wewnątrz klimatyzatora osadzają się grzyby i roztocza. Czynnik chłodzący może zacząć wyciekać z miedzianych rurek i tym samym znacznie obniżyć wydajność systemu. Ostateczną fazą może być zatarcie mechanizmów. Dlatego też serwisowanie klimatyzacji jest niezwykle istotne.

  Napisz swoją recenzję
  1
  2
  3
  4
  5
  *pola wymagane

  Wyślij
       
  Anuluj

  Opinie o WASO KLIM

  Dodaj opinie  
  WASO KLIM
  Ocena:  
   z 0 opinii