Napisz do nas

WASO KLIM jest firmą z wieloletnią tradycją, która dostarcza niezawodne systemy klimatyzacyjne między innymi w Wałbrzychu. Nasze urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, cenionych na całym świecie, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość naszych klimatyzacji. Oficjalnie partnerują nam znane marki – LG, Sinclair i Mitsubishi Heavy. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo klimatyzacje do domów, mieszkań i biur. Obsługujemy również duże firmy, wyposażając takie obiekty, jak serwerownie, hotele czy lokale gastronomiczne. W naszym asortymencie znajdą Państwo klimatyzację ścienną, kasetową i kanałową. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem, dając zapewnienie o najwyższej jakości. Jeżeli chcieliby Państwo poznać szczegóły naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie.

Klimatyzacja WASO KLIM Wałbrzych – serwis, montaż, przeglądy

Dbamy o każdego klienta, przykładając szczególną uwagę do jakości zamontowanych klimatyzacji. Wybierając naszą firmę, zyskują Państwo pewność, że Państwa dom, mieszkanie czy biuro, będzie zaopatrzone w najlepszej klasy i jakości urządzenia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie doradztwa i komfortowego zaplanowania prac. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi klimatyzacjami w Wałbrzychu, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy całkowicie bezpłatną pomoc, jak również bezpłatną wycenę kosztów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i sprawdzenia pełnej oferty.

WASO KLIM gwarantuje również obsługę serwisową w Wałbrzychu. Po zamontowaniu klimatyzacji niezmiernie ważne jest przeprowadzanie systematycznych przeglądów i konserwacji. Świadczymy usługi napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych w Wałbrzychu i okolicach. Jeżeli chcieliby Państwo poznać naszą ofertę i dowiedzieć się jaką klimatyzację wybrać do swojego domu, mieszkania czy biura, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi eksperci chętnie Państwu pomogą. Wykonujemy również przeglądy klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.

FAQ

W wyborze najlepszego systemu klimatyzacyjnego i najbardziej energooszczędnego pomogą Państwu nasi eksperci, którzy dokładnie sprawdzą specyfikację miejsca, a także przygotują darmową wycenę przeprowadzanych prac. Specjaliści z WASO KLIM, dobiorą odpowiednio do indywidualnych potrzeb najlepsze rozwiązanie, tak, aby klimatyzacja działała odpowiednio z komfortem dla użytkowników i bez ryzyka dla zdrowia.

Nowoczesne urządzenia mają za zadanie przede wszystkim utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniu, a także zapewnienia odpowiedniej wilgotności do panujących warunków atmosferycznych. Nasze klimatyzacje dają również możliwość ogrzewania pomieszczeń i filtrowania powietrza, usuwając wszelkie grzyby, bakterie, pleśń i pyłki. Jest to szczególnie istotne przy wyborze klimatyzacji do domu czy do mieszkania, źle dobrany system nie będzie spełniał oczekiwanych funkcji.

Zapewniamy montaż klimatyzacji w Wałbrzychu i okolicach. Nasi fachowcy zadbają o to, żeby podczas przeprowadzanych prac, zapewnić komfort i bezpieczeństwo dla osób przebywających w pomieszczeniach. Przebieg montażu przeprowadzany jest przy zastosowaniu najwyższej jakości norm.

Dla domów i mieszkań zalecamy przeprowadzenie takiego przeglądu co najmniej raz na 12 miesięcy, natomiast w przypadku większych lokali, takich jak hotele czy obiekty gastronomiczne, znacznie częściej – kilka razy w roku. Nasi fachowcy ze starannością i profesjonalizmem sprawdzą szczelność i prawidłowe działanie każdego z podzespołów, a w razie konieczności – je wyczyszczą. Zapewni to prawidłowe działanie systemu i uniknięcie uszkodzeń, a przede wszystkim ryzyka negatywnego wpływu na zdrowie użytkowników.

Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie