Napisz do nas

Domowa klimatyzacja jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się ze schorzeniami układu oddechowego i z tego powodu muszą uważnie kontrolować jakość oraz czystość powietrza w swoim domu. Pozwala łatwą kontrolę temperatury Państwa otoczenia zarówno zimą i latem przy jednoczesnej wysokojakościowej zewnętrznej wymianie gazowej. WASO KLIM działa na rynku od 2006 roku i aktywnie zajmuje się montażem oraz serwisem klimatyzacji na terenie Wieliczki i w okolicznych miejscowościach. Zespół tworzą doświadczeni fachowcy, którzy kształcą się zarówno na szkoleniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych szkoleniach specjalistycznych. Pracujemy, wykorzystując wyłącznie sprzęt najwyższej jakości, dlatego w naszej ofercie można znaleźć urządzenia wiodących marek; Sinclair, Mitsubishi Heavy i LG.

Klimatyzacja WASO KLIM Wieliczka – serwis, montaż, przeglądy

Jako doświadczony partner na rynku przygotowaliśmy setki instalacji klimatyzacyjnych – w domach, biurach i mieszkaniach, ale też w budynkach, które wymagają szczególnie restrykcyjnej kontroli wymiany cieplnej: szpitalach czy serwerowniach. Pozwala nam to stwierdzić, że jesteśmy w stanie zaprojektować i zamontować klimatyzację, która spełni Państwa surowe wymogi jakościowe. Dodatkowo, nasze rozwiązania są dostępne w konkurencyjnych cenach, które będą dla Państwa przyjemnym zaskoczeniem.

Czy wiesz: nowoczesne klimatyzatory zużywają do 30% mniej energii!

WASO KLIM chętnie przygotuje dla Państwa bezpłatny projekt instalacji w oparciu o wskazane wytyczne. Będziemy towarzyszyć Państwu przy montażu, aby finalnie umożliwić serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy – nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania, zarówno telefonicznie, mailowo czy osobiście w naszym biurze. Działamy również z serwisem klimatyzacji w Katowicach – serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas: 664 969 190

katalogi klimatyzatorów

Dlaczego to z oferty WASO KLIM powinniście Państwo skorzystać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny najlepszych systemów klimatyzacji od znanych i renomowanych producentów z całego świata,
  • Zapewniamy fachową pomoc, w tym także bezpłatne doradztwo z zakresu doboru właściwych jednostek,
  • Każde zlecenie realizujemy z jak największą rzetelnością, terminowością i profesjonalizmem,
  • Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnej wyceny,
  • Zapewniamy fachowy montaż, przegląd oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji.
Napisz swoją recenzję
1
2
3
4
5
*pola wymagane

Wyślij
     
Anuluj

Opinie o WASO KLIM

Dodaj opinie